Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, de már...

5 hetes terhes vagyok, de már elöre félek a vérvételetöl. Ugyanis képes vagyok annyira felidegelni magam elötte, hogy hasmenésem lesz. Aggódom, hogy ez 9 hónapig még sok problémát fog okozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Erre nehéz biztatást adni, talán ne nézz oda, amikor megszúrnak. Gondolj arra, hogy a kisbabád érdekében történik mindez, és érte megéri! Melyik részétől vagy rosszul? Legszívesebben megijesztenélek valami kitalált dologgal, hogy eszedbe se jusson félni :)
2010. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

:)


Az egésztől...szúrás,tű,vér....képes vagyok rosszul lenni.

2010. jan. 30. 11:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is rosszul voltam a vérvételeken, de nekem az bejött, hogy nem néztem oda. Maga a szúrás úgy sem fáj, és ha nem látod csorogni a vért, nincs mitől megijedni. Mert hát ugyebár az ijedtségtől van ilyenkor rosszul az ember, nem a "vérveszteségtől":).

Nyugi!Gondolj bele, nekem a 12. heti kombinált teszthez egy 15 éves gyakorló kislány vette a vérem, aki azzal a kérdéssel nyitott, hogy "ugye jó a néni vénája"? Mindjárt leizzadtam:) Aztán közöltem vele, hogy ne ijesztgessen, mert rosszul szoktam lenni, erre szegény kislány jobban megijedt mint én!:) De nyugi nem volt semmi gond, nálad sem lesz!!!

2010. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Uhh az tényleg gáz helyzet.....
2010. jan. 30. 11:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia.Én is öt hetes vagyok és megfigyeltem magamon,hogy szinte minden nap másvalamitől parázok.Én is félek a vérvételtől,főleg ha éhgyomorra veszik,tuti elájulok.Úgyhony nyugi.:) Neked van már valami tüneted?Kellemes babóvárást Nekünk!:)
2010. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát jelenleg,olyan hányingerem van mint az állat :)

Pedig már egy hete nem volt....

Cicim fáj,de kezd enyhülni.

Hasam feszül.

2010. jan. 30. 12:37
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
SZia én a terhességem elött minden vérvételen kívétel nélkül elájultam. Aztán mikor terhes lettem mindig a babára gondoltam becsuktam a szemem és a párom is elém állt hogy véletlenül se nézzek oda és aki a vért vette is beszélt hozzám a babáról így észre se vettem és levették a vért. Sose voltam rossul pedig nekem a vetélések miatt hetente kellett mennem.
2010. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
basszus ha egy sz@ros vérvételtől így félsz akkor mi lesz veled a szülésnél??
2010. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Hát igen valahol igaza van az utolsónak....

és nem csak egy vérvétel van terhesség alatt.....

2010. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Háát???


Miért kell egyböl lehurrogni a másikat?

2010. jan. 30. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!