Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjek vagy ne merjek!?

Merjek vagy ne merjek!?

Figyelt kérdés

Terhességem legelején volt egy kevés vérzésem, akkor a doki nem mondott rá semmit mi mégis elővigyázatosságból egyáltalán nem szexeltünk. Többször nem fordult elő vérzés, csak annyi zavaró tényező van, hogy rövid, 2000-es a méhnyakam. Más okokból kifolyólag nem voltam elégedett a dokimmal, így 13 hetesen váltottam. Ez a doki magától mondta, hogy élhetünk akár szexuális életet is , csak nagyon óvatosan.

Mégis félek? Szerintetek meg merjük próbálni? Mi lesz, ha vérzést okoz vagy valami? A védőnő azt mondta , amíg meg nem mozdul a baba hanyagoljuk a dolgot? Akkor most kinek is van igaza?


14+6 h k.m.


2010. jan. 30. 11:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy-két helyen kérdőjelet írtam, de felkiáltó jelnek szántam:)
2010. jan. 30. 11:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan lehetsz együtt a Pároddal. A túlzott óvatosság sem jó, a baba magzatvízben van, azért nem olyan könnyen lesz baja. És a szexualitás a kapcsolatotoknak is jót tenne :)

Én most 20 hetes vagyok, és majdnem minden nap együtt vagyunk :)

2010. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem fog elmenni a baba, ha a valami van a hüvelyedben. ha a doki is engedélyezte óvatosan a közösülést, akkor biztos lehet nektek. Csak arra vigyázzatok, hogy tényleg óvatos legyen: semmi heveskedés, semmi méh behatolás, csak finoman.


A kapcsolatotoknak jót tesz, a jó szülői kapcsolat meg a baba lételeme - születése után mindenképp, de már most is megérzi.

2010. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, elírtam: semmi mély behatolás. Tudom én, hogy a méhig nem lehet feljutni pénisszel. :-)
2010. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)Köszi!
2010. jan. 30. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez jó kérdés.Mi pont emiatt nem merünk mai napig,és sajnos lehet igy is marad már.Ettől független szeretjük egymást,összebújunk,de nem merünk szeretkezni.24+5hetes kismami
2010. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem terhességem kezdete óta 2000-es az értékem és sexelünk,a doki engedélyével.Kicsit óvatosabban azért,de nyugodtan,ha dokid is engedi.37 heteske
2010. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!