Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen első ultrahangot...

6 hetesen első ultrahangot hüvelyen keresztül végzik, vagy hason?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elsot alltalaban huvelyen keresztul mert ugy jobban latszik.A tobbit viszont mar hason keresztul.
2010. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hüvelyen keresztül (sajna)
2010. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy hol laksz. Nálunk, Nógrád nmegyében, azon belül is Salgótarjánban, ahol kiemelt kórház van, már a legelejétől hasi UH-t csinálnak. Nem azért mert nincs lehetőség hüvelyi UH-ra, hanem mert feleslegesen nem "zavarják meg" a kicsit hüvelyi UH-val.

Én is a 6. héten voltam először, hasi volt.

2010. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hétfőn kell mennem és gondoltam megkérdezem a tapasztaltabbakat :)

Az apuka akkor nem jöhet be ??

2010. jan. 30. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt Miskolcon is hasival néztek engem!6 hetes voltam!Látszódott minden aminek kellet látszódnia!18 hetes kismama
2010. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12. hetes koromig csak hüvelyi volt. Szerintem ha rendes a doki, és téged nem zavar, behívja az apukát.
2010. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De jó nektek, hogy nem hüvelyi volt (én úgy utálom). Apuka hozzánk bejöhetett bármelyik UH-ra.
2010. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előírt protokoll szerint 12. hétig hüvelyi UH van, mert a hasival nem lehet még jól látni, pláne, ha vkinek kicsit zsírosabb a hasa.
2010. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nálunk hüvelyi uh van. aZÉRT TALÁLTÁK KI MERT SOKKAL PONTOSABB ÉS PERSZE NE IJEDJ MEG NEM BÁNTJA A KICSIT MÉG VÉLTELENÜL SE, KÜLÖNBEN NEM HASZNÁLNÁK. nEM A MÉHEDBE NYOMJA CSAK A HÜVELYEDBE. hA NEM FESZÜL MEG ÉS IDEGESKEDSZ NEM FÁJ. ÉS NÁLUNK A PÁROMAT IS MINDIG BEENGEDTÉK MERT MI ÍGY SZERETTÜK VOLNA.
2010. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a 20. héttől van hasi ultrahang, addig hüvelyi uh-t szokás csinálni.
2010. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!