Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hétben az első ultrahangot...

9. hétben az első ultrahangot még hüvelyen át végzik? Vagy akkor már lehet "kívülről"?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem hüvelyi volt!
2009. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Helye és dokija válogatja, hogy hogyan nézi. Nekem hat hetesen hasin is látta a szívhangot.
2009. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony helye válogatja! Nálunk a 12. hétig mindig hüvelyi. nekem a 12. heti hüvelyi és hasi is volt, aztán már csak hasi!
2009. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem hüvelyi volt a 9. héten.

A 12. héten egyik kórházban hüvelyi uh volt, aztán még ezen a héten egy másik kórházban is megnéztek és ott hasi uh-ot végeztek.

Valóban orvos- és helyfüggő.

A te esetedben a 9. héten inkább a hüvelyi lesz valószínűbb.

2009. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hetit azért csinálta hüvelyivel a doki, mert a baba pont úgy feküdt, hogy a nyaki redőt nem bírta megmérni. Először egyébként hasival próbálkoztunk, utánna kapta elő a botos megoldást :)
2009. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, túl gyorsan elküldtem. Szóval a kérdésedre a válasz, attól függ, mire kíváncsi az orvos. Csak a szívhangra, vagy pontos méreteket is akar látni!
2009. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 hetes voltam amikor visszamentem a dokihoz akkor hüvelyi volt és a 12. heti vizsgálaton már hasi uh volt. De szerintem is orvostól függ.
2009. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hüvelyivel csinálta. 9 hét 3 naposan amikor voltam a dokimnál, már kapálózott a kezeivel és lábaival is. Nagy élmény lesz, majd meglátod:)
2009. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 9hetesen voltam elöször és hasi uh volt. nagy élmény volt, szépen lehetett látni.
2009. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Üdv,

Nálunk a 12.hétig csak hüvelyit csinálnak, utána már csak nagyon indokolt esetben használják, a 12. hetitől már hasit csinálnak.

De ez helyenként eltérő.

Sok boldogságot

2009. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!