Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek nem lesz baj...

Szerintetek nem lesz baj belőle, hogy a nőgyógyászom az első 12 hétben 4 alkalommal végzett hüvelyi ultrahangot és azt mondta, hogy 2 hetente menjek ultrahangra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
miért kell 2 hetente menned? csak tudja az orvosod mit csinál, de ez azért fura.
2010. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát azért 2 hetente ultrahang. Az nem hangzik túl jól. Túl sok. Miért kéne ennyiszer menned? Mit mondott?
2010. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem lesz baj nyugi!Én 6 hetesen voltam,talált egy vérömlenyt,8 hetesen megnézte újra,9 hetesen véreztem újra nézték,akkor tünt el a vérömleny,11 hetesen kontroll uh,12 hetesen nagy genetikai uh.Ez ha összeszámolod 5 uh,most vagyok 31 hetes,nagyon szépen fejlődik a kislányom,semmi baja sincs hál istennek.
2010. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az első 12 hétben nekem is volt egy csomó uh,mert barnáztam és az orvos így látta jónak.aztán már csak a protokoll szerinti uh-kat csinálta.elég fura,hogy 2 hetente akarja nézni.
2010. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem is megindokolhatta volna, mert baja ugyan nem lesz a babádnak, de ok nélkül nem szoktak ennyi UH-ot csinálni.

legközelebb kérdezz rá...

2010. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!