Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek...

Van olyan kismama akinek szintén hányingere volt az öblítőtől?

Figyelt kérdés
Mert én már ezt nembírom...mióta babát várok,egyszerűen kínszenvedés nálam a mosás..!Ha megérzem az illatát,már öklendezek,már rengeteg félét kipróbáltam,és mindegyiktől!Ez már elviselhetetlen:SMár próbáltam úgyis hogy nemhasználok öblítőt,de a mosóportól ugyanilyen hányingerem van!Mosni meg sajnos muszáj!De már így is 1 héten 1szer,max 2szer mosok!Ha valaki esetleg tudna nekem ajánlani olyan mosóport vagy öblítőt aminek nincs illata,(ilyen tuti nincs sajna:S)vagy gyenge,kérem írja meg!:SMeddig fog ez tartani?11hetes vagyok,mástól nincs hányingerem,egyedül még a párom parfümjétől,mondjuk az enyémeket se nagyon bírom,nemis használom szinte,de az övé....,pedig előtte imádtam az illatát!:SVan olyan aki ugyanígy volt?Ha igen,ugye elfog mulni?:S
2010. jan. 29. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem használok több hónapja már öblítőt. Én a Lenortól voltam teljesen kész, útáltam a szagát. A mosószernek is valóban megmarad az illata, az nem zavar. Nekem 12 hetesen elmúlt a rosszullétem, a hányinger, gyomorfájás, stb. De úgy döntöttem, hogy soha többé nem használok öblítőt, így is illatosak a ruhák, sőt!

38 hetes

2010. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!