Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás és szülés közben...

Vajúdás és szülés közben mindenkinek hányingere van, és esetleg hány is? 37 hetes kismama:)

Figyelt kérdés
2008. febr. 12. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Első szülésemkor nekem sajna hányingerem volt,ami szerintem annak köszönhető,hogy azt a hülye nyugtató gázt belélegeztem.nem kellett volna! Addig "semmi"bajom nem volt,gondolok itt a hányingerre!De egyébként hallottam én is hogy spontán hányingere van valakinek,és esetleg hány is,de ettől nem kell félni,ilyenkor ez teljesen természetes! Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!Na meg persze jó egészséget! :)

29 hetes kismama

2008. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én vagy háromszor hánytam szülés közben,de ez nem általános.Alapból nagyon könnyen hányok és szüléskor olyan ideges voltam,hogy csoda lett volna,ha nem...De igy legalább a páromnak is volt dolga,mert ő tartotta a hánytálat!:-))Amúgy nem egy kellemes élmény,mert amikor hánytam,akkor az erőlködéstől folyamatosan préseltem ki magamból a magzatvizet,ezért tiszta "trutyi" voltam.(a papucsom,amikor állva jött rám a hányás,az ágy alattam,amikor fekve)Bocsi a gusztustalanságért,de hát ez volt...
2008. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 órát vajudtam, amiből 12 órán át plafon 3 perces fájásaim voltak. Nem volt hányingerem.
2008. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan hánynak.
2008. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első szülésemnél lett hányingerem. Jött a doki, kérdi, hogy vagyok. Mondom vacakul, émeéygek. Erre ő: le kell jönni az ágyról és sétálni!! Na mondom, nem elég hogy fájok és émelygek, de sétáljak is??? Mindenesetre lemásztam. Ahogy a lábam földet ért és függőlegesbe kerültem, mintha elfújták volna az émelygést. Azt hiszem nem csoda, hogy szinte a kitolásig nem feküdtem vissza :D


A második babóval nem volt émelygésem.

2008. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én csak 3 órát vajúdtam, de nekem egy csöppnyi hányingerem sem volt.
2008. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én több mint 24 órát vajúdtam de nem volt se hányingerem se nem hánytam. Lehet azért mert nekem reggel kezdődött a vajúdás így nem ettem már semmit csak előző este.

Jó babavárást és könnyű szülést!

2008. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én végigmászkáltam a vajúdást lehet azért nem hánytam.
2008. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 órát vajúdtam (ebből 8 órát iszonyú fájásokkal), szinte végig mászkáltam, és 3x hánytam.

Igaz,velem is kipróbáltaták azt a gázt-lehet, hogy amiatt volt. Egyébként másra nem volt jó.

2008. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!