Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek...

Van olyan kismama akinek hányingere van egész nap?

Figyelt kérdés

Nagyon jó ez az oldal itt mindent megtalálok, ezért gondoltam megkérdezem van-e köztetek olyan akinek szinte egész nap hányingere van éhesnek éhes vagyok és eszek is de nagyon rossz, hogy minden percben úgy érzem mindjárt kijön minden. Meddig fog ez még tartani? Válaszaitokat előre is köszi!

6 hetes kismama


2009. máj. 18. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Én így vagyok vele... Állati fárasztó, főleg, hogy van egy másfél éves fiam...

De ma reggel rájöttem, hogy mivel éhgyomorra veszem be a vitaminom (elevit), ez még rátesz egy lapáttal. Sokszor kell pár falatot enni, az némiképp segít, meg szokták javasolni a gyömbéres cuccokat hidegen. Meg hideg citromos víz. Sajna tuti gyógymód nincs. MagneB6 is segít kicsit.

Türelem, egyszer elmúlik! :)

Boldog babavárást!

2009. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, bár nekem csak a 7. héten kezdődött és a 17. hétig tartott!!Sajnos sok mindent nem tudsz tenni ellene!Próbáld meg a magne b6-ot vagy a síma b6 vitamint hátha segít!
2009. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6. héten kezdődött.Most vagyok 11+1 hetes,és még mindig tart.Kockasajt és gyömbértea éhgyomorra segít.Az Elevitet se vedd be reggel,hanem ebéd után.
2009. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a B6 vitamin csodat tett velem masnaptol nincs hanyinger mar 4 hete.nekem teljesen elmult töle,en gravidat szedek es en is eszrevettem hogy miutan beveszem ramjön az emelyges de ez is elmult.annyit kikiserleteztem hogy miutan teljesen teleeszem magam ebedkor utana veszem be a terhesvitamint mert akkor elmarad az emelyges,kaja közben viszont nem.ez erdekes nem?szoval en is ajanlani tudom a B6 vitamint mert nekem bevalt.

szia

2009. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is rosszul voltam egész nap (szerencsére már a múlté). Reggelente segíthet, hogy ha az éjjeli szekrényre teszel egy pár ropit, kekszet, s felkelés elött rágcsálod. Napközben szintén lehet valamit enni, ilyenkor nálam a gyümölcs (alma, szölö) segített. Megpróbálhatod a hideg tejet is. A lényeg, hogy csak mindig egy keveset! Egyébként a vitaminomat én csak este tudtam bevenni. Nálam ez a rosszullét addig tartott, míg meg nem mozdult a baba (az elsönél 20. hét, a másodiknál 15. hét). Van akinél a 12. hét körül elmúlik, van akit egész terhesség alatt végigkísér. Sajnos garancia nincs.

Jobbulást!

2009. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam...

A 6.héten még semmi bajom nem volt, azt hittem megúszom. Az előző terhességeimnél a 6.héten kezdődött, de csak émelygés, ami kajával csillapodott.

Most nem segített a kaja, alig tudtam enni, hiába voltam éhes. Amikor ettem, jól esett, de amint befejeztem a kajálást, úgy éreztem kijön belőlem. Még a sima b6 vitamint sem tudtam lenyelni, pdig az lehet hogy enyhített volna a hányingeren. Már 13 hetes vagyok és mintha jobban lennék..kopkop...

Folyton éhes vagyok és evés után nem érzem olyan erősnek a hányingert, mintha csillapodna.


Volt, hogy a szénsavas segített, volt amikor nem.

Volt, hogy a csoki jött be, volt amikor nem.

Hideg víz...

Sajt...

stb...

Mindig más volt jó, de amikor jó volt, az se tartott sokáig:)



Kitartás!!!!!!

Megéri, hidd el:)


Nekem már van egy 14 hós gyerkőcöm, és ő ad erőt!!! Annyira szeretem, hogy ha hányingerem támad, eszembe jut, hogy tényleg megéri kínlódni!!!

2009. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utsó vagyok:)


Azt elfelejtettem írni, hgy most a 7. héten kezdődött.

Az előző terhességeimnél a 12. hétig tartott.


Ami egyezik mindhárom terhességemben az az, hogy gyümölcsöt, joghurtot abszolút nem tudtam enni. Sem kekszet, sem ropit.

A túró rudi mindig segített, de csak reggel éhgyomorra.

2009. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ mindenkinek, aranyosak vagytok:) A vitaminokat már a terhesség előtt is szedtem így ez sajna már nem fog segíteni, de a többi tippet amit adtatok kipróbálom. Szép napot Nektek és Boldog Babavárást!
2009. máj. 19. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!