Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog fájás? Jövőhétre vagyok...

Fog fájás? Jövőhétre vagyok kiirva gyógyszert nem szedhetek. Nagyon fáj a fogam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogorvos? Terheseknek való gyógyszert sem szedhetsz?
2010. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem szedhetsz gyógyszert? Allergiás vagy valamelyikre? Vagy van valami rendellenesség a terhességeddel?

Algopyrint lehet szedni egész terhesség alatt. Persze ha nagyon fáj, lehet, h az sem használ. Részvétem!!

Fogorvosod ha van, érdemes felkeresni, ők tudják mit lehet és mit nem. Nekem tömtek, igaz a 2. harmad vége felé, de azt mondta a doki, hogy amit beadott, semmi hatással nincs a babára...

2010. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én is mentem tömetni terhesség alatt, és rákérdeztem a dokira3szor is, hogy "ez biztos nem árt a picimnek?" aranyos volt, türelmes, és 3adszorra is megnyugtatott, hogy nem jut át a méhlepényen, mivel közvetlenül a fog-gyökérbe adja, és a hatása kizárólag helyi.Szóval inkább fogdoki, mint gyógyszerek.....

2010. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs, nem fog-gyökérbe, hanem gyökérhez:)
2010. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam,hogy szülés elött egy héttel fájt a fogam nagyon felhívtam a fogorvosomat de az már nem mert hozzá nyúlni mert azt mondta hogy veszélyes lehet aterhességemnek így a végefelé.Felhívtam a szülésznőmet azt mondta hogy algopirint vegyek be nyugodtan az nem árt.Lassan egy éve hogy szültem és azóta nem fájt az a fogam.
2010. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, húzni nem húznak a vérveszteség meg az esetleges gyulladás miatt, az igaz...De ha még tudja tömni , akkor szerintem érdemes. Ha nem tudja már tömni, akkor pedig tényleg marad a gyógyszer....
2010. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első voltam, és ha az algopirin nem használ akkor vegyél be paramaxot, kifejezetten terhes kismamák láz és fájdalomcsillapítója. Én ezt használom.
2010. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van a családban, ismerettségi körben Bioptron lámpa, próbáld meg. 10-20 perc alatt megszünteti a fájdalmat. 1-2 nap alatt(napi 2-3 10 perces kezeléssel) a gyulladást.

Üdv. 28 hetes km.

2010. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!