Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudni hogy ez már a...

Anita0802 kérdése:

Honnan tudni hogy ez már a szülési fájás? 39hetes 1 napos km

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Irod az idejét és ha van benne rendszer az!:) Ill azt mondták nekem h zuháljak le. Ha sürüsödnek vagy erősődnek akkor az,ha nem vagy elmulik akkor josló! Másfél éves a lányom:)

Könnyű szülést és jó babázást!:)

2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia ez engem is érdekelne mert reggel óta görcsölgetek keményedtem is tegnap éjjel,de ahányszor felállok elmúlik,és a hüvelyemben is szurkál.Te mit érzel?

39+3 hkm

2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szia ezt jó lenne tudni mert én tegnap óta görcsölgetek de semmi rendszeresség nincs benne ha felállok görcsölök ha leülök görcsölök. 39 hetes vagyok. neked van valami tüneted?
2011. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
tegnap előtt éjszaka szabályos 8 perces görcseim voltak,reggel ctg amin szintén látszódtak a fájások szabályos időközönként a 12es skálán a 8ig ment fel be is küldött a védőnő a kórházba mert szerinte ezek már nem jósló fájások.a kórházban kontroll ctg ami gyakorlatilag 0-ás de közben erősebb görcseim voltak mint a reggeli 8asoknál,de ezekből semmi nem látszódott a papiron.haza küldtek azzal hogy csak jósló fájásaim lehetek.hajnal óta megint görcsölök folyamatosan rendszer nélkül hol 8 per hol 30 van hogy csak 2.magzatvíz nyákdugó megvan.csak k.....ra fáj.ja és hajnalban 1x hánytam savat+reggel egy hasmenés.vélemények???
2011. nov. 16. 15:12
 5/21 A kérdező kommentje:
ja és a leletre ezt írta a doki: ST bemenetre illeszkedő koponya álló búrok megtartott porzió laza zárt méhszáj.jó szívhang.ezek mit jelentenek?
2011. nov. 16. 15:16
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem közeledsz már nagyon a szüléshez! Szerintem a tisztulásnál már az azt jelenti!
2011. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

2-ik válaszoló vagyok,nem tudom mit jelenthet fóleg hogy az NST is kimutatta neked a fájásokat,mit mondott az orvos az első papírodra?

Nekem is össze vissza jönnek a fájások a nyák dugom elment vasárnap éjjel és már akkor 2 ujjnyira nyitva voltam a kicsikém mozgolódik bár nem olyan intenzíven mint tegnap de még sem tudom mikor kellene indulnom mi van ha feleslegesen megyünk be?

39+3 hkm

2011. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
hát drukkolok neked hogy megszülessen a baba már én is túl lennék rajta. az első szülésemnél a magzatvíz szivárgott de fájás nem volt sem görcs így nem tudom hova tenni a görcsöket 3-dik válaszoló vagyok. Lehet ha jól megvizsgálnának beindulna a szülés.
2011. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon közeleg a szülés.
2011. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
az első papirra azt mondták hogy menjek be a kórházba mert szerintük ez már nem jóslófájás.de csak beadtam és az asszisztens hozta ki ezzel hogy menjek be. a fájások meg 8-5-4-3-majd 33 és 80percesek ezért nem tudoom én sem hogy menjek vagy maradjak.
2011. nov. 16. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!