Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes kismamák éreztetek...

35hetes kismamák éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
a mai napom valahogy nem olyan mint az eddig megszokott kedvetlen szörnyen fáradtt vagyok és attol meg ideges hogy a baba nagyon ritkán mozdul meg nemtudom mi lehet ez és hogy esetleg nemkellene orvoshoz menni vagy ez van igy mással is? szerdán voltam tanácsadáson ott minden rendben volt a pici szive is jól vert.
2010. jan. 29. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én babám se mozog szinte semmit ma,igaz én jóval fiatalabb babás vagyok,de szerintem ez az idő van rájuk ilyen hatással.24+4hetes kismami
2010. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ma az enyém is lustább. tegnap bezzeg majd kirúgta a ház oldalát.


29h km

2010. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is gondoltam az idöjárásra de azért ijesztő ez nekem így 35hetesen. köszönöm a válaszokat:) jó babavárást:)
2010. jan. 29. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ma kezdtem a 35. hetemet. Nálunk is van olyan néha, hogy lustább a bébi. Persze ilyenkor beparázok. De nagyon édes, mert éjszaka alszik velem, reggel 5-6 körül pedig Ő szokott kelteni. Nappal is elég gyakran érzem, de időváltozáskor ez természetes hogy nem.

Szerintem beszélj hozzá, vagy hallgassatok zenét. Arra tuti beindul :)

2010. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
énis 35hetes vagyok,nálam is ez a helyzet,eddig alig tudtam létezni annyira rúgdalt a baba,de tegnap óta semmi,vagy csak nagyon gyér.Ma voltam tanácsadóba,ott néztek szívhangot,jó volt,így legalább azt tudom hogy él és virul!énis félek így a végefelé,de biztos normális,nem kell nekik se állandóan mozogni, megmár nemis sok hely van rá..
2010. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén 35 hetes vagyok.Az én babám ma nagyon aktív, 3 orát mocorgott folyamatosan, nem tudom mire vélni, tegnap meg teljes nyugi volt.Én meg azon aggodtam, hogy nagyon ficánkolt ma.De biztos minden rendben van:)

Nyugodj meg!

2010. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, ma nekem sem mozog:(Reggel 7-kor együtt keltünk, azóta egyáltalán nem éreztem mocorogni.Bár nálunk ez nem ritka jelenség,sokszor eltelik fél nap, hogy nem érzem.
2010. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szióka.Ne aggódj,ilyen idös terhesen a babád a napja 75-80%-át átalussza azért nem mozok már annyit.Az ingerlékenységed meg lehet az idöjárásváltozástól de inkább attől,hogy készülsz a babára,a szülésre meg már egy kicsit (terhes) is a terhesség.én ugyan így voltam szülés elött 1 hónappal.Ez normális,ne aggódj!!Boldog babavárást.(Második babával várandós 18hetes anyuka).
2010. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat azért megnyugtatott hogy mások is vannak így:)mert legalább tudom hogy ez normális folyamat ma már jobb a helyzet már most nagyon aktiv a picim bár az én hangulatom nem nagyon változott!!! jó baba várást mindenkinek:)
2010. jan. 30. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!