Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi is jelent ez a leleten?

Mi is jelent ez a leleten?

Figyelt kérdés

vag uh. fs 5mm

grav s. 4-5

hétfőn voltam a dokinál, láttam az ultrahangon egy fehéres kört, abban egy fekete pöttyöt. az a baba? és ő az 5 mm?

vagy hogy van ez?


2010. jan. 29. 09:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10:14-es válaszára reagálnám, hogy az orvosok csak akkor gratulálnak, amikor már szívhangot is látnak, teljesen jogosan sajnos.
2010. febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális hogy nem kívánsz semmit!Ez a terhességi hormon miatt van, ami sok nőnél hányingert, émelygést okoz a terhesség első hónapjaiban, de van akinél tovább is!

[link]


[link]


Ezeken az oldalakon sok fontos információhoz juthatsz!

2010. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat. megnézegetem az oldalakat, amiket küldtél! :)
2010. febr. 3. 10:56
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia,én most vagyok 19 hetes a 16-17. hétig hánytam émelyegtem..minden bajom volt.. a6.héttől voltam rosszul.. kb 3 hónapig csak kiflit, tejet és sajtot ettem... és makk ekészséges a babóm :) ... mellesleg félidősen még nem híztam semmit... szóval nemgond ha nem bírsz enni..ez normális.. a baba elveszi ami neki kell, max a te szervezeted fog hiányban szenvedni.... de azért igyekezz enni.. bármit ami kicsit is jólesik..mert különben nagyon legyengül aszervezeted és alig fogsz tudni bármi munkát, házimunkát elvégezni... és főleg! szedd a vitaminokat! ez fontos! :)
2010. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tök jó,hogy neked már legalább van írva valami uh-s papírra.

Én 5 hét végén mentem először,de még fehér foltot sem látott:(

Azt mondta,menjek vissza egy hét múlva,akkor leszek 6 hetes,talán akkor már több fog látszani.

2010. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

8:14-esnek teljesen igaza van!

Nekem sem mondott semmit a doki amikor elmentem hozzá és grav.s4-5 volt.

Azt mondta terhes vagyok,látja a petezsákot de majd megnézzük 2 hét múlva hogy élet van-e benne!

Félreértés ne essék senkit nem akarok ijesztgetni!

Gratulálok!

2010. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nekem se mondott sokat, és az is kínai amit a papírra írt, viszont azt mondta, hogy 3 hét múlva jöjjek vissza, addigra talán már lesz szívhang. fel a fejjel! biztos nem fájna a cici, és nem émelyegnénk, ha baj lenne! tuti minden rendben! boldog babavárást nektek!
2010. febr. 4. 05:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!