Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi is jelent ez a leleten?

Mi is jelent ez a leleten?

Figyelt kérdés

vag uh. fs 5mm

grav s. 4-5

hétfőn voltam a dokinál, láttam az ultrahangon egy fehéres kört, abban egy fekete pöttyöt. az a baba? és ő az 5 mm?

vagy hogy van ez?


2010. jan. 29. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Petezsák: 5mm, terhesség:4-5 hetes. Igen, gyermeket vársz, gratulálok!
2010. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi :) és az enyhe, tompa görcsölgetés normális ilyenkor? olyasmi mint amikor meg akar jönni,csak nem annyira.
2010. jan. 29. 09:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Magne B6-ot nyugodtan szedhetsz, nekem az első leletemre a doki rá is írtah, hogy 2x1! Magnéziumot szoktak felírni görcsölés, keményedés esetén. Folsavat ugye szedsz?

Gratulálok!

2010. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi! :) nem még, a maradék gravidát szedtem be a héten, kb 3 szem volt benne, jövőhéten mindenképpen veszek valamit.
2010. jan. 29. 09:52
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
1. vagyok. Az elején nekem is volt ilyen görcsöm, nem szedtem semmit, magától elmúlt. Szerintem csak akkor szedjél bármit, ha az orvosod tanácsolja.
2010. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy állsz anyagilag, de nagyon ajánlom neked a Femibiont. Drágább mint a terhességi vitamin, de nagyon sok folsavat tartalmaz és nagyon dicsérik a dokik. És ami a legfontosabb, hogy nincs székrekedésem tőle (a legtöbb vitaminra sajnos jellemző).
2010. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Kicsit értelmetlenül írtam le:( Ez is terhességi vitamin amit végig szedni kell, csak kicsit drágább mint a többi.
2010. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Olyan fura, hogy elmész egy UH-ra és nem mondják meg: hogy igen, maga terhes! Dokiknak ez ennyire természetes??? Na de az lényegeten, nem is neked szólt, hanem az UH dokinak. Neked gratulálok, mert úgy látom a kommentekből hogy örülsz :) Nekem is voltak a terhesség legelején ilyen görcsszerű dolgok, mintha meg akarna jönni. Amíg nem csináltam tesztet, addig azt is gondoltam, hogy nem sikerült a baba. Viszont a dokim azt mondta, hogy szedjek magnéziumot. Kérdezd meg te is a dokidat, hogy mit mondd, rá hallgass. További kellemes babavárást!
2010. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok a babához! :) Az előttem szólók már leírták a leleted jelentését.

Nekem is voltak enyhe görcseim, és az én orvosom Magne B6-ot ajánlott, napi 3x1 szemet. Gyógyszertárban recept nélkül is kiváltható, 1.500 Ft egy 50 darabos doboz, az elég másfél hónapra. Emellé az elején sima folsavat szedtem, az is megy recept nélkül.

Orvosom azt mondta, felesleges a terhességi vitamin, de a kismamák nagy része a biztonság kedvéért szedi. ( Én is néha, akkor Gravidát ).

2010. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
majd csak 15-én megyek megint uh-ra, ugye észrevenném ha baj lenne? nem kívánok semmi ennivalót, pedig korog a gyomrom. ez normális? émelygek mindentől...
2010. febr. 3. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!