Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel csillapíthatnám az...

Mivel csillapíthatnám az egész napos rosszul létet?

Figyelt kérdés

holnap leszek 5 hetes, még nem voltam dokinál.

3 napja egész nap rosszul vagyok.egyszerűen így nem bírok semmit csinálni :(


2014. nov. 18. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel, brrrr... Ezt sajnos ki kell bírni. Idővel enyhülni fog, majd elmúlik. Kóla, gyömbér, háztartási keksz esetleg segíthet. Ha nagyon rosszul vagy, és dolgozol, menj táppénzre!
2014. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edd azt, amit kívánsz! A terhességi hányinger nem olyan, mint amikor beteg vagy, egész vad dolgoktól is jobban lehet egy kismama. A narancs például sokaknak bejön, vagy azok amiket 1-es válaszoló írt.
2014. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kívánok semmit.tegnap is sajnos egy fél kifli ment le,meg egy pár szem háztartási keksz.
2014. nov. 18. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha keveset eszel az első hetekben, de a folyadékbevitelre figyelj, nehogy kiszáradj!
2014. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kefîrt eszek az én gyomromnak nagyon jót tesz! És nem terhelimeg. Nekem hànyingerre is jó volt.:)
2015. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!