Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos fejfájás 10 hetesen?

Egész napos fejfájás 10 hetesen?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél is fájt néha a fejem, de most, a másodiknál már szinte egész nap fáj tompán. Tegnap este ezzel aludtam el és reggel erre ébredtem. Lehet a fronttól is szerintetek vagy valami bajt jelezhet? A védőnő szerint Panadolt csak 2-3 naponta szabad szedni, nem minden nap. Javaslat? Ötlet?

2014. ápr. 9. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezzel kuzdok. Arra ebredtem, hogy a fejem bal oldala szet akar szakadni. Panadol nem hat :(


34 hkm

2014. ápr. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Nem alacsony a vérnyomásod? Mindkettő okozhat fejfájást, és a front is.
2014. ápr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel kinlódok.... Sztem. a front miatt van. Panadolt szoktam én is bevenni,ha a vizes ruha nem segít,de pl.tegnap a Panadol se hatott.... 14hkm.
2014. ápr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok. Mindenkinek kevés fejfájást és boldog babavárást:-)
2014. ápr. 9. 06:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor front lehet.


1-es. Neked is boldog babavarast kerdezo ;)

2014. ápr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt tegnap meg ma is érzem ez lesz...Panadol napi 2x, 2-3 órára szünik, de bal oldalt a homlokomnál szét akar szakadni:S ma este is csak forgolódtam, nagyon rosszul aludtam...

10 hkm

2014. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egészen kb. a 25. hétig küzdöttem a mindennapos fejfájással. Időjárás változáskor mégjobban, én alapból migrénes vagyok.

Aztán elmúlt, mostmár tényleg csak frontok miatt fáj.

Ki kell bírni, én egyszer vettem be Panadolt. (de persze te vehetsz többször, csak én addigra már megszoktam...).

De azért tényleg ne mindennap.

Igyál sok vizet, masszírozd meg a nyaktöved, változtass testtartást.

2014. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Frontkor nekem is szokott odafigyelek a folyadék bevitelre mióta terhes vagyok megiszom a napi 3 litert nekem egy kavarós nescafe szokott segíteni még a fejfájáskor!
2014. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!