Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik, ha elhal magától...

Mi történik, ha elhal magától a magzat?

Figyelt kérdés
Többen írtátok, hogy nem éreztetek erős görcsöket, vérzést, mégis elhalt a magzat.Csak az UH-on vették észre. Ilyenkor művi abortuszra kerül sor?
2007. okt. 26. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem 2 vetélésem és 1 elhalásom volt sajnos.az elhalásnál is görcsölt a hasam csak nem véreztem mint a vetélésnél.

2007. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A méhet ki kell üríteni, tehát igen
2007. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megműtenek. Kapsz egy tablettát a méhszájad közelébe, hogy kitágulj. Ez kb 3 óra, és nem fájdalmas. Utána kapsz egy altatóinjekciót, és jó esetben megvárja a dokid, míg az hat, utána kezdi csak el a műtétet. Nálam nem várta meg, úgyhogy én végig magamnál voltam, csak utána aludtam el 4 órára. Az egész nem tartott sokáig, de nagyon fájdalmas volt. Én 6 hétig véreztem utána. Azt hittem sose fog elmúlni. De ma már 11,5 hetes vagyok, és próbálok nem gondolni a februárban történtekre...
2007. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is 2 vetélésem volt, az egyik áprilisban görcsökkel, erős vérzéssel, és UH-on megállapították hogy spontán aborusz, és nem volt szükség műtétre, csak benntartottak megfigyelésen 1 napig. Sajnos a 2.ra most októberben került sor , elhalt a magzat. Semmi jele nem volt, UH-n állapították meg, és rá 2 napra megműtöttek, mert ki kellett szedni. Nekem egy pálcikát helyeztek fel a méhszájamba, ami borzalmasan kegyetlenül fájt. Utána 2 órán keresztül görcsöltem, majd megműtöttek.

2007. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is elhalt a magzatom , de én még nem szültem így nekem is felraktak egy pálcikát. Én a szúrást nem éreztem csak begörcsöltem nagyon de szerencsére kérhettem fájdalomcsillapítót így nem volt gond az éjszakával.Másnap elaltattak a műtét nekem kb. 20 perces volt utána magamhoz tértem egyből de azért kicsit még pihentem. Az egészben a legrosszabb a pálcika volt. De túl lehet élni.
2007. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!