Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik, ha uhon kiderül,...

Mi történik, ha uhon kiderül, hogy már nem él a magzat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a 12. heti uhon kiderül, nem dobog a kicsi szíve. Mi történik? Ezt már ott az uhos megmondja? (szeritnem nálunk nem orvos csinálja az uhon).Hogy közli? Sajnálom, de a babája szíve nem dobog... ?

Gondolom ilyenkor el kell menni dokihoz, és talán pár nap mulva megint csinálnak uhot biztos ami biztos alapon.

És mi lesz a babával? Kilöki a szervezet? Vagy felszívódik? VAgy mindeképp kell eükaparás?

Most megyek 12 heti uhra nemsokára, és tudom, nem kell ilyenekre gondolni, de önkéntelen is néha átfut az agyamon, hogy mi van ha...


2009. aug. 14. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Felszívódik? Egy 12 hetes magzat??! Jaj, ne már! :) Na de komolyra fordítva, szerintem nem kéne ilyesmiken gondolkodnod, mert a tudatalatti néha nagyon megtréfál! Ha sokat gondolsz valamire, valóra válhat!


Szerintem nem fognak ilyeneket mondani. Egyébként pedig, igen, valóban így közlik az emberrel. Az, hogy kell(ene) e utána eü kaparás, ezt az orvos dönti el ,de ilyen idős terhességnél már valószínűleg kellene.


Tessék elfelejteni ezeket a gondolatokat!!!!

2009. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Ne is gondolj ilyenekre, én az első babánál mentem így uh-ra, hogy mi lesz ha lesz valami baj, és nem volt szívhangja. Akkor voltma 8 hetes , másnap eü kaparás. Azóta eltelt fél év és most a másodok babámat várom, de meg sem fordul a fejemben semmi féle rossz, ezzel a picivel már úgy mentem az első uh-ra hogy még egyszer nem fordulhat velünk ilyen elő, tuti minden rendben lesz. Azóta már 16 hetesek vagyunk és minden rendben van. Tehát csak pozitív dolgokra gondolj!

16 hetes km

2009. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajna én átéltem ezt a borzalmat.

Ha tényleg ennyire érdekell leírom!

Boldogan lefekszem az uh-s ágyra,majd úgy zakatol a szívem,hogy majd kiugrik csak halljam már azt a bugyogást amit 2 hete is hallottunk!

Keresgélés hosszú percekig és néma csönd,semmi!

A doki sajnálkozva közli,hogy ez a terhesség megállt a fejlődésben és a magzat életjelenségeket már nem ad!

Majd következik az összomlás!

Pár nap múlva kórház,új orvos csinál új uh-t,hogy biztosra menjenek,de ő is csak a néma csöndet tudja közölni!Én 8 hetes voltam,keddi nap derült ki a baj,pénteken már magzati árnyék sem volt,de kedden még láttam!Jobb az eü tisztítás mert kitisztul a méh teljesen!De épp ki is lökheti a szervezet!A méh tartalmát elküldik szövettanra,hátha valamit találnak,de az esetek 90%-ban nincs baj!

Dióhéjban ennyi!Senkinek nem kívánom ezt!

Most újult erővel vágunk bele a projektbe és próbálok arra gondolni,hogy soha többé nem járok így még egyszer!

NEm tudom,hogy fog sikerülni az a kritikus 12 hét,de nincs más választásom BABÁT AKAROK!!!!!!!!

Kívánok nektek sok boldogságot és jó egészséget!

2009. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi let babádal kérdező?
2021. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!