Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a magzat minden...

Ha elhal a magzat minden esetben végeznek "kaparást"? Vagy ha nagyon az elején történik akkor nem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ilyen helyzetben,pusztán kíváncsiságból érdeklődöm.
2010. máj. 9. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megindul a vetélés magától, és rendesen kitisztul a szervezet magától, akkor nem kell. Barátnőmnél volt így, 12 hetesen derült ki hogy nem él sajnos, addig rendben volt. Mennie kellett volna műtétre, de előtte este begörcsölt és el is vetélt. Csak egy rendes menzit kellett várnia, és próbálkozhattak. Sikerült is elsőre, már több mint másfél éves a kislányuk, és teljesen egészséges.
2010. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja. Van olyan, ahol mindenképp megcsinálják, mert így a biztos, és így nem lesz szövődménye.
2010. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 5 hetesen ment el a babám:-( rendesen kitisztultam, így nem kellett a műszerese befejezés.

Szerintem ha rendesen kitisztul a kismama, akkor nem kell orvosi segítséggel befejezni a vetélést.

2010. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!