Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan történik egy elhalt...

Hogyan történik egy elhalt magzat eltávolítása a méhből? Hány napi kórházat jelent? Mit vigyek be magammal? Ezért kell fizetni?

Figyelt kérdés
Első terhességem volt kb. 7 hetes. De nem volt szívhangja a magzatnak, és nem is nőtt meg. Nagyon félek. Mire számíthatok?
2008. aug. 28. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, egy egészségügyi küretet végeznek ilyenkor. Még aznap hazamehetsz. Nem hiszem, hogy fizetni kell, ha kórházban csinálják. Vigyél papucsot, hálóinget, törölközőt.

Nagyon sajnálom, ami történt ... :((

2008. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1, max 2 nap. Nem kell fizetni. Vigyél "rendes" bugyit, meg hosszú betétet is! Kispárnát, váltás hálórucit, ha bent kell maradni és átvéreznéd. Iratok, apró, 2 törölköző, köntös, tisztasági csomag. Nagyon sajnálom, mihamarabbi gyógyulást!
2008. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Kapsz tágítót (szivacs v gyógyszer), aztán kikaparják sajnos. Előtte esetleg UH, adatfelvétel, vérvétel (vércsoport meghatározás). Utána pihi, 6 hétig semmi szex, kádban fürdés, emelgetés, hajolgatás, tampon használata is tilos! Újabb babával 3 hó várakozás, de előtte vizsgáltasd ki magad és kezdj el vitamint szedni! Ennyi jutott eszembe, ha kérdésed van, írj nyugodtan!
2008. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En csak annyit tennek hozza h folsavat szedj 2 honappal elotte mielott ujra babat szeretnetek.Nekem is volt tavaly ilyen "mutetem" sajnos en 11 hetes voltam...a dokim ezt ajanlotta.

Amugy tenyleg pihi!es semmi erolkodes es eroltetes semmiben!

2008. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már túl vagyok rajta, és talán nem is volt olyan vészes, mint amilyennek gondoltam. Köszönöm kedvességeteket!
2008. aug. 30. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyors felépülést kívánok és ne keseredj el! Nekem 2 missed AB után jött ez a baba, mféle rásegítés nélkül! Pihenj sokat, vigyázz magadra!
2008. aug. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!