Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos km vagyok, és azt...

7 hónapos km vagyok, és azt vettem észre, hogy semmiféle hangra nem reagál a babám. Lehet, hogy valami baj van? Aggódom. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy meg se moccan? Nem csak a hangokra nem reagál, hanem egyszerűen mozdulatlan egy ideje? Akkor azonnal irány az ügyelet!


De ha csak attól félsz, hogy süket lenne, és egyébként mocorog, akkor ne aggódj. Odabent a zajokat sokkal tompábban hallani, tompítja a tested, a burok, a víz is, és a kicsi agya még mindig fejlődésben van.

2010. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Rugdos ő, csak a hirtelen zajokra nem reagál. Remélem nincs baj.
2010. jan. 28. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ez nem jelenti azt, hogy süket lenne. :-) Az enyém se kezd bulizni, ha hangos zenét hall. (Szintén a 7. hónapban vagyok.) Sőt, inkább elcsöndesedik és mintha elkezdene kifelé figyelni. Szerintem élvezi a zenét. :-) (Mondjuk mi inkább komolyzenét hallgatunk.)
2010. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 28. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam ezen, de mostanában már, az utolsó hónapban, már azt veszem észre, ha nagyon mocorog, megsímogatom a poci és beszélek hozzá, akkor abba hagyja, mintha megnyugtatná. Semmi baj nincs veletek, nyugodj meg!

38+1 hetes

2010. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!