Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy jöttél rá hogy terhes vagy?

Hogy jöttél rá hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés

Úgyértem legtöbben akkor kezdünk gyanakodni ha nem jön meg a várt.

Én is így tudtam meg.

Más?


2010. jan. 27. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Lehet fura,de kijött egy herpesz a számon.A munkahelyemen ketten is megkérdezték hogy terhes vagyok e?Mivel állitólag van akinél igy kezdődik,a szervezet igy reagál az idegen sejtre.Nem foglalkoztam vele,elmentem rákszürésre,ott a doki is rákérdezett hogy herpesze van?és nem terhes?Mondtam hogy nem.Rá 1 hétre teszteltem pozitivat,de akkor már állandó volt a pisilési inger.Most vagyunk 24 hetesek.
2010. jan. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Most esett le!!

Nekem is herpeszem volt sokáig pedig előtte soha nem volt:-))

2010. jan. 28. 07:00
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
érdekes, hogy valaki írta, hogy megálmodta, mert én is megálmodtam előtte, hogy baba lesz :)
2010. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi hat évig próbálkoztunk a párommal mindhiába. Már eszembe sem volt hogy esetleg terhes vagyok, de furcsa volt amikor a főnököm a munkahelyemen májkrémes kenyeret evett és én annyira kívántam mint még soha semmit.Alapból nem is vagyok oda az ilyen kajákért, de akkor úgy éreztem nincs finomabb a földön:).Itt már gyanakodtam, viszont teljesen biztos akkor voltam a dolgomban, amikor egy vevő rosszindulatú beszólásától sírva fakadtam.(nem jellemző ilyesmi rám)Volt is nagy csodálkozás a munkatársaim között:). A várt nap teszteltem és pozitív lett.
2010. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után 1 héttel szurkálás volt mindkét petefészkem környékén. aztán pozitív lett a teszt:-)
2010. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látom csak van valami ebben a herpesz dologban:-))
2010. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak viccből teszteltem, mert nem szokott kimaradni a vérzésem, és furcsa volt. Persze 2éve folyamatosan próbálkoztunk a babával, de mivel mindig negatívat teszteltem, így egy idő után nem is csináltam. Aztán végül is mégis vettem, és másnap reggel fél kómásan megcsináltam a tesztet. Letettem a csapra, (gondoltam úgysem lesz pozitív, miért is mernék rá gondolni) ... fogmosás, mosakodás, és ránéztem. Megállt bennem az ütő rendesen. Kb 5 percig tátva maradt a szám. Aztán sírtam :) Aztán mentem, felkeltettem apát, aztán felkeltettük a kisfiunkat,aki 7 éves, és amikor megtudta hogy jön a kis tesó, ugrált is az ágyon örömében. :) Szóval ennyi :)

Bocsi a hosszú meséért :)


34 hetes

2010. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szeptember 13-14. körülre nem vártam a mensit, 12-én a BNV-n voltunk férjemmel. Nem kellett gyakrabban pisilni, nem voltam rosszul, egyedül, ami más volt az az, hogy oldalt izomláz szerűen fájt a mellem. Ennek se tulajdonítottam sok jelentőséget, hiszen sokat emeltem a munkahelyemen, 20 kiló körüli gyerekeket, meg rendezkedtünk... Az úton belém hasított egy érzés, hogy tesztelni kéne. (hogy miért ne kérdezd, a 4. inszeminációra készültünk, megvolt az időpontunk is)

Volt itthon egy tesztem, amit elhatároztam, hogy csak akkor fogok megcsinálni, ha tutibiztos leszek abban, hogy terhes vagyok. (előtte minden hónapban minden terhességi tünetem megvolt)

Szóval hazajöttem, automatikusan vettem ki a szekrényből és mártottam. Nagyon halványan, de megjelent a csík rajta. Akkor már majdnem biztos voltam, hogy jó volt a megérzésem, de féltem, mi van akkor, ha tényleg csak szellemcsík vagy oda akarom látni, ahogy a férjem mondta.

2010. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok!


Jó pár év múlva az a "csík" is megkérdezi majd hogy: Anyu!Én hogy lettem?!

:-)))

2010. jan. 28. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!