Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy jöttél rá hogy terhes vagy?

Hogy jöttél rá hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés

Úgyértem legtöbben akkor kezdünk gyanakodni ha nem jön meg a várt.

Én is így tudtam meg.

Más?


2010. jan. 27. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

??????????


Ez komoly kérdés?

2010. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én előtte már sejtettem, ugyanis nagyon gyakran jártam pisilni, már éjszaka is ki kellett mennem, és sokkal hamarabb zsírosodott a hajam, és a szemkörnyéke kiszáradt és karikás lett (úgy olvastam ezt is a hormonváltozás okozhatja) hát érdekes volt, nem egy mindennapi tünet :)
2010. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen.Komoly.

Arra gondolok hogy nekem pl. semmi tünetem nem volt,"csak" nem jött meg...

Van akit a hányinger figyelmeztetett vagy véletlen laboron derült ki...

Ilyesmikre gondolok...

2010. jan. 27. 21:15
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Fájt a mellem, feszült és nőtt is valamit. Gyakran jártam pisilni. De nem tűnt fel egyik sem csak az h. 4 napot késett, na akkor már gyanakodtam és teszt! :)
2010. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

a szoptatás abbahagyása után nagyon nehezen apadt el a tejem, kb. 5-6 hét alatt, aztán megvolt a mensim

a következő előtt pedig úgy éreztem megint tele van tejjel a mellem, majd szétdurrant úgy feszített, előtej is szivárgott belőle

ekkor gyanakodtam már, a nemvárt napján a teszt pozitiv lett

2010. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

én csak akkor kezdtem el gyanakodni mikor már késett a menszim.teszteltem és pozitív lett.


24 hetes km

2010. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

poénból kiszámoltam, mikor volt peteérésem, és kiderült, hogy pont azon a héten, amikor majdnem minden nap együtt voltam a párommal, így már a mensi előtt 2 nappal teszteltem és poz lett!

az elsőnél, aki elment 11 hetesen meg nagyon fájtak a melleim, mensi előtt egy héttel, már akkor gyanakodtam, aztán nem jött meg... aztán 11 hetesen el búcsúzott tőlünk!

2010. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Eldöntöttük, hogy akkor jöhet a baba. Nem védekeztünk, másnap mentem a dolgomra és szurkált a hasam alja. Egyből tudtam, hogy babát várok, aztán mikor meg kellett volna jönnie vettem tesztet és lám jól gondoltam. Azt is tudtam, hogy fiú lesz és Botondnak fogják hívni. És ez is úgy lett.
2010. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi terveztük a babát. Elég nehezen jött. Fura, de mikor sikerült megálmodtam, hogy pozitív lett a teszt. Másnap megcsináltam a tesztet és tényleg az lett. Mindez majd egy héttel a nem várt mensi előtt. Mint kiderült azért lehetett ilyen korán pozitív mert ikreim lettek. Ma már 10hónaposak :)
2010. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Megéreztem, utánna teszt. Hamarabb éreztem (nem fizikálisan), mint ahogy a teszt kimutatta volna. Az első tesztem ezért negatív lett, amit 1 héttel később csináltam az pozitív. Nem bírtam kivárni. Mivel a menzeszem elég össze-vissza jött meg, és minimum 52 nap telt el 2 között (de volt, hogy hónapokig semmi), így arra várhattam volna, hogy abból jöjjek rá.
2010. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!