Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most mi lehet? A barátnőm...

Ez most mi lehet? A barátnőm története. Szült már 3 gyermeket és most lépésről lépésre lent.

Figyelt kérdés

- csinált egy tesztet, mert nem jött meg neki, + lett. :)

- elment dokihoz, és Ő is megállapította a terhességet, 23 mm-es "valami" (idéztem) a méhen belül :)

- 3 nap múlva gyenge vérzéssel elment az ügyeletre, nem látták el :(

- másnap a saját dokijához ment, megállapította, hogy 28 mm-es "valami" a méhen belül :), de azért kért egy vizeletet. Előtte már végigcsinálták a vérvételeket, stb.

- tegnap doki, a vizelet eredménye miatt, amiben csak a terhességet nézette a doki: NEGATÍV :(((

Ilyenkor mi van? A vetélést észre vette volna nem? Ráadásul a vérzése után még mindig ott volt az a "valami" a méhen belül. Felháborodtam, mert csak a kezébe nyomta a negatív eredményt, és meg sem vizsgálta. Én úgy gondoltam, hogy egy már diagnosztizált terhesség után, ha bármi változás van, akkor a minimum egy vizsgálat, UH-ra gondolok.


2010. jan. 27. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... de valószínűleg egy spontán vetélés volt,ami orvos nélkül is kiürül ilyen kezdeti stádiumban. (én is voltam így)

A UH mindenképp megért volna egy ellenőrzést.

2010. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Én azt nem értem, hogy vérzés után még látható volt a terhesség. Mint említettem, másnap ment dokihoz, akkor meg is UH-ta.

2010. jan. 27. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért volt még vérzés közben is látható a petezsák mert még csak részben vált le a méh faláról.Magát a vérzést is ez okozza,a nem megfelelően tapadó petezsák elkezd leválni a méh falról,maj a vérrel együtt ürül a szervezetből.
2010. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A vérzés és a vizeletvétel között mennyi idő telt el? Mert ha volt is vetélés egy ideig még mérhető a hormonszint, ami a pozitív tesztet adja. Szóval, ha egyik nap még megvolt a terhesség, másnap még kimutatták volna a vizeletből. Vagy vérvételből lenne a legbiztosabb az eredmény. Szerintem felelőtlen a barátnőd dokija.


Sajnálom a kis babó elvesztését. :(

2010. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok ünneprontó lenni, de nem csak terhesség produlkálhat pozítiv tesztet. Ciszta is pl. meg más is.

Én a helyében elmennék másik orvoshoz. Egy normális orvosnak ránézésre meg kell állapítania, hogy amit lát, az egy petezsák, egy ciszta vagy valami más. Nem odaiirni, hogy valami van ott. Nekem már itt gyanus a doki!!

Én sürgössen másik dokihoz mennék!

2010. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ugyanezt mondtam neki, hogy másik doki, meg hogy más is mutathat pozitívat. De ha egyszer már megállapította a terhességet a doki, és utána lett negatív a vizelet, akkor megvizsgálhatta volna. Ha ne adj isten tényleg elvetélt, akkor nem kéne egy egészségügyi kaparást csinálni nála?
2010. jan. 27. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!