Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki a negyedik...

Van itt kismama aki a negyedik babáját várja, vagy négy gyermeket szült?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a negyediket várom 9 hetes vagyok.
2011. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Örülök, hogy írtál, gratulálok! :)

Úgy néz ki én is terhes vagyok, tesztet még nem csináltam. Nálatok mennyi korkülönbség van a gyerkőcök között?

Nemük?

2011. júl. 26. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk elég nagy a korkülönbség, van egy 17 éves fiam egy 16 éves lányom és egy 9 éves fiam.
2011. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
június 30-án szültem meg a negyedik gyermekem!Szuper jó dolog!A lányok 18,és15 évesek,a fiam 11 éves!
2011. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! :) Én kicsit most félek, mert nálunk a pici még csak 7hónapos, a nagyobbik 13 éves, a középső pedig 7éves lesz. Már 3napja nem jött meg a mensim, ami már babám 2hós kora óta rendszeres. Pharmatexel védekeztünk egyébként, az orvos nyugodt szívvel ajánlotta.De mi is megtartanánk a babát, ez nem is kérdés, csak nagyon félek, hogy mi van ha baj lesz a terhesség alatt, akkor mi lesz a pici babámmal aki még szopik? Szerintetek csináljak teszet? Mielőtt meg kellett volna jönnei, előtte napon még nega volt a teszt, ez volt pénteken, szerintetek 4nap alatt lehet már pozi?
2011. júl. 26. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:

4 nap alatt simán lehet pozi,az előző terhességem nekem is pharmatexes baba volt,sajnos a 12. héten elveszitettem.Nekem a doki azt mondta hogy az nem védekezési mód.


9hkm

2011. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehet pozi,majd írd meg az eredményt
2011. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem meg azt mondta az én dokim, hogy mivel szoptatok, így azt nyugodtan használhatom, hormonmentes, de csak heti 2x, többet ne. Hát nem tudom, most én is utána olvastam egy kicsit, sok nő esett teherbe mellette. Pedig én is, és a férjem is duplán használtuk. Majd ma este tesztelek egyet, hoz a férjem a melóból hazafele, nagyon kíváncsi vagyok! :) Megírom majd, hogy mit mutatott a teszt. Ha ma negatív lesz, akkor 100%, hogy nincs baba, mert csak 1x voltunk együtt, pont ma van 16napja. :)
2011. júl. 26. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, én is szoptatás és védekezés mellett lettem terhes a 2. babával, az 1. akkor volt 6 hónapos. Simán szoptattam 1 éves koráig, akkor választottam el (fokozatosan), mert iszonyatosan keményedett a hasam a szoptatástól, és az 1.vel is idő előtt nyílt a méhszáj.

Szóval nem lesz baja a picinek, az 1. nálunk egyébként elég ügyes, nem viselte meg, hogy 1 éves szülinapja óta nincs szopizás.Emiatt ne aggódj :).

üdv: 35 hkm

2011. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia,mi a helyzet?pozitív lett?
2011. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!