Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hétben lévő kismama vagyok....

9. hétben lévő kismama vagyok. Csalánkiütés szerü foltok az utrogesztán mellékhatása. Abba kellett hagynom, pedig még 2 hétig fontos lett volna. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés

9. hétben vagyok 6. héttől szedem az utrogesztánt. 2napja csalánkiütés szerű foltokat vettem észre a combjaimon és a mellkasomon.

az orvosom mondta hagyjam abba a használatát, pedig a baba miatt még 2 hétig kellett volna használnom.

most féltem a picimet, nehogy baj legyen.

a magneb6-ot is abba kellett hagynom, mert minden fajtánál jött valami mellékhatás.

olyan nehéz igy.

mással is igy van ez? vagy csak én vagyok ennyire nehéz eset???


2008. aug. 13. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom, azonban úgy tudom, hogy a palástfű tea segíthet ilyenkor (vetélés ellen, sárgatest hormon termelése miatt is fogyasztják). Esetleg kérdezz rá a dokidnál, hogy ehhez a megoldáshoz mit szólna vagy tud-e jobbat...

Remélem tudtam segíteni.

2008. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudok túl sok újat mondani. Én szedem az Utrogestant és a Magne B6-ot is + Elevitet, de nincsen tőlük semmilyen tünetem.

A kiütések viszont terhesség alatt viszonylag gyakoriak.

2008. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én a magne b6-tól csalánkiütéses leszek
2013. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!