Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből koraszülés? 29...

Lehet ebből koraszülés? 29 hétben vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál aki megállapította, hogy a méhszájam C2100-as (2 ujjnyi méhnyak,1 ujjra nyitott külső méhszáj,a középső és a belső méhszáj még zárt) és egy kicsit lejjebb ment a pocakom. El tiltott a szextől is. A 29. hétben vagyok, nagyon nem lenne jó ha most jönne a baba.Féltem őt a koraszüléstől.Csak április közepére vagyok kiírva.Volt már valaki valaki így?
2010. jan. 26. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem, de egy ismim igen. Neki is a külső volt nyitva. A doki azt mondta neki, addig nem gáz, míg a középső-belső tart. Mindenesetre ne erőltesd meg magad és pihenj sokat!!!
2010. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez egyáltalán nem gáz. Nekem 20 hetes volt ennyi a méhszáj, és azt mondta a doki, h ez teljesen normális. nem is kell semmit tennem, csak a MagneB6-t szedni. Az első terhességemnél a 22. héten volt a méhszájam 1111-es! És akkor tényleg feküdni kellett, de így is majdnem túlhordtam, pedig a 36. héten már 3 ujjnyira voltam nyitva minden ponton és még utánna is csak 4 hét múlva lett meg a baba. Ne izgulj, semmi baj nem lesz, csak ne erőltesd meg magad és szedd a Magneb6-ot.
2010. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, egy picit megnyugtattatok. Még februárban dolgozom, de nem nehéz munkát, szinte csak irodai ülő munka.Szóval nem erőltetem meg magam, itthon sem csinálok semmi komolyat. Nem emelek, cipekszem stb.

Viszont a doki a Magne B6 helyett a Pipolphen-t írta fel. Abból kell reggel fél este egy egészet szednem. Bízom benne, hogy beválik.Csak egy kicsit beparáztam, hogy akkor most mi lesz.

2010. jan. 26. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:

a 2100 nem két és egyujjnyit jelent,hanem egyujjnyit és szűk egyujjnyit...

Nem feltétlenül lesz belőle koraszülés,pihenj nagyon sokat és nyugodj meg...

2010. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is nyugi mert nem gáz.-)

Viszont én azért szednék magnéziumot, mert a pipolfen az nyugtató, a magnézium meg kifejezetten az izom(méh) összehúzodások ellen van. Bajod nem lesz tőle ha szeded. Csak én nem ajánlom a magneB6-ot mert nagyon hízlal:-(

Van síma magnézium is azt vedd szerintem:-)

További jó babavárást:

"gyerekesanyuka..."

2010. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam a második terhességemnél volt probléma a 30. héten, 5 perces fájásokkal mentem be, kinyílt a méhszájam egy ujjnyira, de nekem a külső, belső is. ( Cg2111) Doki akkor azt mondta, hogy örüljek , ha kihúzok még 3 hetet. Eltiltott engem is a szextől, pipolphent kellett szednem. Mivel ott volt a 2 éves másik csajszim, igy a pipolphent nem szedtem be, mert kiütött teljesen. Igy kihúztam a 37. hétig. 3 és fél kilós kislányom született. Szerintem ne izgulj , ne szexeljetek és magnéziumot szedj. Most 32 hetes vagyok, a magnézium nagyon sokat segített, még mindig teljesen zárt vagyok, doki azt mondta 3. gyereknél ilyen előzményekkel tökéletes a méhszájam. Jó babavárást mindenkinek!
2010. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a külső nyitva volt kb. a 23-dik hét óta. 39-dik héten szültem, semmi gond nem volt. Szerintem ne ijedj meg, csak próbálj sokat pihenni. Ez csak akkor lenne rossz, ha a többi is nyitva lenne. A kórházban találkoztam egy hölggyel, akinek a belső is nyitva volt, neki be kellett feküdnie a kórházba már sok héttel előtte és feküdnie kellett, nem kelhetet fel, és így a 36-dik hétig tudta vinni a terhességét, időben mentek haza, gond nélkül, szóval ne aggódj.
2010. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én túlsullyal kezdtem a terhességet, lehet ezért mondta a doki, hogy ne magne B6-ot, hanem magnézium citricit szedjek. Ez bevált. Ha elfelejtem, a hasam emlékeztet.

A szomszédlány a 12 héttől ki volt nyílva. Pontos adatokat nem tudok, csak annyit, hogy sokat feküdt és bevarrták, de a baba időre, ésa makkegészségesen született.

Üdv. 28 hetes km

2010. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a hasznos tanácsokat. Vettem magnéziumot és most elkezdtem szedni. Remélem jobb lesz mint a Phipolfen mert az engem teljesen kiüt.
2010. jan. 30. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!