Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a kicsinek a...

Lehet baja a kicsinek a szeretkezéstől?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok.Eddig nem voltunk együtt a párommal.Tegnap este bújtunk össze először.Utánna megfájdult a petefészkem, és a méhem környékén.Azóta is fáj, inkább ha felkelek, sőt alig birok lábra állni, kiegyenesedni.Nem szúr, egyszerűen csak fáj.Néha elég rendesen be is keményedik.Lehet, hogy mégsem kellett volna?Nem vagyunk eltiltva a szextől, de arra gondoltam, hogy talán mégsem kellett volna.Szerintetek lehet a kicsimnek baja?
2010. jan. 26. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy baja lesz a babádnak tőle,de lehet nem ártana megkérdezni az orvost,főleg hogy még reggel is fáj:-(

Az az igazság mi sem szeretkezünk a férjemmel,pontosan emiatt ,mert nem tudom nem lenne e valami utánna.Próbálj meg pihenni,ha nem múlik,kérdezd meg az orvost.24 hetes kismami

2010. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Elvileg, ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor nem tilos a szex. Viszont minden doki hozzá teszi, hogy ha csak jól esik. Ha fájdalmat, vagy vérzést okoz akkor jobb még egy darabig mellőzni.

A védőnők azt szokták mondani, hogy addig amíg nem mozdul meg a baba érdemes várni, nehogy gondot okozzon.

Nekem sajnos teljesen le kell erről mondanom, mert volt egy kevés vérzésem a terhességem legelején és meg van rövidülve a méhnyakam is.

14h km.

2010. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát, inkább csak a párom miatt engedtem, hisz én végig csak a kicsire tudam gonolni, nem is igazán esett jól.Viszont most nagyon élek, féltem Őt.Teljesen zárt, 3000-es a méhszájam, semmi problémám nem volt eddig.Remélem a pihenéstől elmúlik.Ha nem, irány a doki.

Köszönöm a válaszokat, és ha valaki tud valamit tanácsolni azt szivesen fogadom.

2010. jan. 26. 08:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, pihenj sokat és szedjél magnéziumot, az segíthet.
2010. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem merem elendedni magam igazán, de aztán végül megy... Orgazmus után sem fáj semmi! 2 keményedés a pocin, összehúzdás-elernyedés, és utána, mintha semmi nem történt volna, már puha is. A petefészeknél, méhnél semmi érzésem nincs. Ha így járnék, mint te, tuti, nem szexelnék... Kérdezd meg a dokid, de szerintem, nem fogja javasolni!

22 hetes km

2010. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy utánna egyből felpattantam, volna, zuhanyozni.Aztán hirtelen fájdalom, és vissza az ágyra.Megfeledkeztem arról, hogy vigyáznom kell a hirtelenkedéssel.Lehetséges, hogy emiatt érzem ezt az érzést?A pocakom már nem keményedik, de felkelni nem nagyon merek.
2010. jan. 26. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Igen, az is lehet, hogy akkor húztad meg a hasad, mikor hirtelen akartál felkelni.

Próbálj meg egy nagy adag magnéziumot, hátha az kiveszi. Ha nem, és holnap is tart, akkor én azért beszélnék a dokival!

1 db Béres Mg+B6, vagy 4-5 db MagneB6 a legjobb!

Bajod nem lesz tőle, és ha méhszalaghúzódás, akkor segítenie kell!

2010. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget.
2010. jan. 26. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Én 6 hetes vagyok, és rendszeresen szeretkezünk a párommal. Nem olyan persze mint amilyen volt, mert nem tudom elengedni magam, de fájni nem fáj semmi. Ha meg mégis akkor mondom neki, hogy mit és hogyan csináljon. Lehet hogy azért fáj, mert mélyebben hatolt beléd a párod.
2010. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!