Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeopátiás bogyók. Mi is ez...

Homeopátiás bogyók. Mi is ez pontosan?

Figyelt kérdés
Többen is említettek valami homeopátiás bogyókat, ami segíti a szülést. Tudnátok róla írni valamit? Hol lehet ezt beszerezni? Mikortól kell szedni? Mennyibe kerül?
2010. jan. 26. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Úgy emlékszem 4-500 Ft-ba kerül darabja. Gyógyszertárban vettük őket, nem tudom máshol lehet e kapni.

Van egy csomó fajta, most nem írom le mindet, mert hosszú lenne. Inkább nézd meg itt: [link]


Én szedtem őket, (ittam a málnalevél teát is)de nekem nem segítettek. Túlhordás miatt 3x indították meg a szülést, 3 napot voltam a szülőszobán mire úgy döntöttek, hogy akkor császár lesz.

Ettől függetlenül ha lesz következő (kétlem egyenlőre) akkor is szedni fogom, mert mi van ha mos használ...? Az 100% hogy nem árt se a babának se a mamának. De sajnos ez sem csodaszer, van akinek bejön van akinek nem. Állítólag hinni kell benne, én hitten és bíztam benne, hogy majd nekem is olyan könnyen ment mint a többieknek akiket olvastam, hogy szedték, hogy 4-5 óra alatt meg lett az első baba neki. Rám nem hatott.... De szerintem szedd nyugodtan hátha neked fog segíteni.

2010. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A 36. hét betöltése utáni napon kell elkezdeni szedni. 1. nap: Pulsatilla C 30 1x5 db, aztán 5 napig Caulophyllum C 12 vagy C 15, napi 1x5 db, utána 1 szünnap. Aztán megint Pulsatilla 1x5 db, majd 5 napig Cimicifuga C 12 vagy C 15 napi 1x5 db, utána újra 1 szünnap. És így tovább. Reggel evés és ivás előtt 1/2 órával kell a bogyókat elszopogatni. Nem tudom hol laksz, Budapesten a III. kerületben a Kolosy térnél egy Wakeboard bolt mellett van egy gyógyszertár, ahol homeopátiás szerekre szakosodtak. Más gyógyszertárakban nincs olyan nagy választék. Ja, és szülés után Arnica C 30 1 hétig napi 2x5 db. Amit kerülni kell: szénsavas italok, kakaó, csoki (fehér csokit lehet), koffein, mentol (fogkrém is), tartósítószer (zacskós leves, konzerv, befőtt). Közvetlenül ne érjen fémhez (pl. amalgámtömés, korona). Remélem beválik. Én hajnal 2-re értem a kórházba, 1/2 4-kor megszületett a kislányom (első baba). Könnyű szülést kívánok!
2010. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szülésznőm javaslatára szedtem:

Arnica CH 9 1x5 golyó naponta

Caulophillum CH5 1x5 golyó naponta

Cimicifuga Ch5 3 naponta 5 golyó

36. héttől szedtem

Málnalevéltea napi 2x2dl ittam azt is a 36. héttől.


Szülés után egy hétig még kellett szednem az arnicat.

Könnyű és gyors szülést kívánok. Utána jó babázást!


A bogyók-400-500 Ft ba kerülnek, és gyógyszertárban.

a Málnalevéltea is gyógyszertárban vagy drogériában kapható!

Nekem nagyon sokat segítettek! Én ajánlom!

2010. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok!

nekem 11 kor elment a magzatvíz este és éjfél után 18 percre megszületett a kisfiam!

Egész nap voltak enyhe fájásaim.

Egy varratom volt!

2010. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!