Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet kibírni, hogy...

Hogy lehet kibírni, hogy éhgyomorra menjek vérvételre?

Figyelt kérdés
A 26.héten járok, ma 8:20ra van időpontom a dokihoz. Azt mondta, éhgyomorra kell mennem, mert vércukor szintet is vizsgálnak. Mi van akkor, ha nem bírom ki addig? Már most fáj a fejem és szédülök. Mások hogy csinálják ezt? Úgy érzem, még odafelé el fogok ájulni a kocsiban (nem én vezetek).
2014. okt. 29. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én terhességi cukros voltam, 24. héttől két hetente kellett mennem éhgyomorral vérvételre, ráadásul nekem be kellett setalnom
2014. okt. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Folytatom mert elküldte

Szóval nekem be kellett setalnom. Ami segített, hogy este lassú szénhidrátot vacsoráztam, emellett reggel ittam vizet. Legközelebb ha így kell menned, próbáld ki ezt. Jah és nem keltem sokkal előbb, tehát ha nyolcra kellett mennem, akkor negyed nyolckor keltem, gyorsan összekészültem és indultam is. Időm sem volt, hogy rosszul legyek.

2014. okt. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, Te vagy az én emberem. HOGY CSINÁLTAD? Kérlek ezt mondd meg! Hogyan csináltad, hogy nem estél össze? Ha mások is megcsinálják, én sem lehetek ilyen béna! Kérlek adj valami túlélési tippet.
2014. okt. 29. 06:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Én sem akartam korán kelni, de reggel 6-kor felébredtem arra, hogy mardos az éhség.
2014. okt. 29. 06:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Most már sok mindent nem tudsz tenni, csak annyit, hogy igyál. Így legalább a vérvétel könnyebb lesz. MOndom, legközelebb pedig valami lassú ch-t vacsorázz. Kitartást, mindjárt 8:20 lesz. Próbáld valamivel elterelni a figyelmedet, hidd el, menni fog. Csak elsőre tűnik nehéznek.
2014. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ittam egy kávét reggel,és megkértem a párom,hogy vegyen ki szabit,mert én sem bírom az ilyesmit.Végül nem lettem rosszul,de az éhgyomri cukrom nagyon alacsony érték lett (2) úgyhogy nem sokon múlt a rosszullét.
2014. okt. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, igyekszem azzal nyugtatni magam, hogy ez valószínűleg kutyafüle a szüléshez képest. :D
2014. okt. 29. 07:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez a szüléshez képest semmi. Igyál vizet, vigyél magaddal csokit, kenyeret, utána hamar megeszed és semmi baj. (nem bezzegelésként, én a kórházi vérvételekhez 1,5 órát tömegközlekedtem. na az se volt vicces éhgyomorra, hajnalban, dugig tömött héven)
2014. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki itt tartotta bennem a lelket. Szerencsésen túléltem, nem lettem rosszul, láthattam a fiamat ultrahangon, minden jel szerint szépen fejlődik és növöget. A férjem sajnos most nem tudott elkísérni, de ott volt velem az édesanyám, végre ő is láthatta az unokáját.
2014. okt. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!