Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP vérvételre éhgyomorra...

AFP vérvételre éhgyomorra kell menni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk igen, de kérdezz rá a laborban, hogy ők mit mondanak, mert hallottam már olyan helyről is ahol nem kellett éhgyomorra menni. (Nem szüntették be az AFP-t? Nagyon elavult vizsgálat igazából semmi értelme.)
2014. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem! csak az első teljes vérképre és a cukorterhelésekre.
2014. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja voltam, és nekem amikor az orvos kiírta az AFP-re a beutalót, akkor azt mondta, hogy éhgyomorral menjek.
2014. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ahol afpvel együtt teljes vérkép is van. Nekem afpre nem kellett éhgyomorral menni. Viszont az összes többi teljes vérképre + cuk.terhelésre igen. Én besunyiztam egy fél kávét tej ill cukor nélkül. Észre se vették.
2014. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szüntették be. Én holnap megyek, éhgyomorra (mondjuk mást is néznek).
2014. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a hepatitissel együtt vették le, de nem kellett éhgyomorra menni
2014. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy CSAK a terheléses cukorra kell éh gyomorral menni. Én eddig csak oda mentem éh gyomorral és semmi gond nem volt a többi vérvételnél az eredményekkel. üdv, 32 hetes km
2014. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nálatok hogy kell menni, mert valóban minden helyen más. 2 hónapos a fiam, én már végig jártam ezeket a köröket. Nálunk mindig éhgyomorra kellett menni, AFP-t nekem más vérvételekkel együtt vették le így oda is éhgyomorra mentem. (Sokáig volt sárga a babám így vele is voltunk vérvételen a gyerekorvos azt mondta nem kell őt éhgyomorra vinni, előtte 1 órát ne egyen, oda értünk a vérvételre ott közölték velem, hogy miért nem éhgyomorra hoztam előtte 6 órát nem ehet !!!!4 hetes anyatejes baba!!!! elküldtek, hogy ha nem éhgyomorra van a baba akkor nem veszik le a vérét, át vittük egy másik kórházba, ott pedig levették a baba vérét, hogy előtte 20 perce evett.) Ezt csak a jövőre való tekintettel osztottam meg veled. :D
2014. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem az SZTK-ban, hogy éhgyomorra kell-e menni, és azt mondták, hogy NEM!!!!
2014. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!