Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik megszakításosan estek...

Akik megszakításosan estek teherbe, válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Csupán 1 alkalommal "védekeztetek" így és rögtön sikerült, vagy régebb óta és sokadik ilyen alkalom után csúzott be a baba?

2. Ha sokadik alkalom után, akkor mennyi ideig védekeztetek így?

3. Biztos vagy-e benne, hogy a párod időben kiszállt és valóban az előváladékban volt spermium?

4. Lehet-e tudni, hogy a ciklus hanyadik napján történt a fogantatás?

5. Szedtetek-e előtte fogamzásgátló tablettát?

6. Minden rendben ment-e a kihordással és a szüléssel?


Köszönöm!


2010. jan. 25. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen a kérdéseidre válaszolva: Mi 7 évig védekeztünk megszakítással, és nem csúszott be a baba. Már kezdtem aggódni, de kiderült feleslegesen. Amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, egyetlen egyszer nem védekeztünk sehogysem, és megfogant :)
2010. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia!3honappal azelott hagytam abba a fogamzasgatlot,akartunk babat de megbeszeltuk,hogy meg varunk de ha jon termeszetesen marad,megszakitasossal vedekeztunk de becsuszott,biztos vagyok benne ,hogy kiszalt es abban is hogy este is szeretkeztunk es reggel is es azt mondta a doki,hogy hiaba zuhanyozott le ezek a kis spermiumok kepesek 48 orat eletbe maradni,ugy hogy a reggelitol estem teherbe ez tutti biztos!a terhessegemmel semmi gond nem volt van egy gyonyoru egesszeges 6 hos kisfiunk amit nem adnank semmiert!
2010. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a történetem, mint az első hozzászólónak, csak nem 7 hanem 4 évig. :) És szintén első alkalommal megfogant, amikor nem megszakításoztunk. Itt a hasamban az eredmény. :) 33. hetes Km
2010. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem egészen így csináltuk, de elmesélem a sztorinkat!

a párommal évek óta óvszerrel védekeztünk.

egy átbulizott éjszaka után, egy ici-picit illumináltan kb. 3 mozdulatra megkértem a páromat, hogy hadd érezzem óvszer nélkül, mert már olyan rég nem volt így! :)

utána persze óvszer.

most 21 hetes terhes vagyok!

nagyon meglepődtünk a tesztek láttán!

de nem bántuk meg, hogy így döntöttünk.

szóval az előváladékban is lehet spermium, bár ez biztos egyénfüggő!

2010. jan. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!