Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 1 éve megszakításosan...

Ha már 1 éve megszakításosan "védekezünk" és nem lett baba, akkor nagy valószínűséggel már ezután sem lesz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most te sem gondoltad komolyan? Simán terhes lehetsz.
2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a baba összejöjjön az a legbiztosabb módszer ha nem védekeztek. Bár ezt biztos te is tudod. A párod nem akar még? Ha Ő még nem áll készen akkor ne akard hogy sikerüljön, mert megromolhat a kapcsolatotok. Vagy beszélj vele, hogy te már szeretnél. K
2010. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én mondtam, hogy szeretnék, de ő várni akar még 2-3 évet :( Csak ugye attól félek, hogy nem fog sikerülni egyből, csak évek múlva és nem lehetek majd fiatal anyuka :(
2010. jan. 25. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Jajj ugyan nem vagy meddő! Az a csoda, ha valaki teherbe esik megszakítás mellett nem az, ha nem! Az előváladék nem sperma. TartalmazHAT ugyan spermiumokat, de ugyan mennyit? És életképes? És pont az a "szerencsés"? Ugyan már :):) Semmi baj, lehet babád :)
2010. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
egyébként én a logikát sem értem a kérdésben. ha leírod, hogy védekeztetek, ugyan csak megszakítással, tehát nem valami biztos módon, akkor nem értem a problémádat, hogy mitől ne lehetne babád ezután, ha majd nem védekeztek...
2010. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi két évig védekeztünk megszakítással, és mikor úgy döntöttünk jöhet a baba, már a második hónapban megfogant! :) Már 6 hónapos, nagyfiú :) Szóval, nem kell izgulni!
2010. jan. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 év megszakításos után besikerült a baba.
2010. jan. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! :)

Csak megfordult a fejemben, hogy valamelyikőnkkel probléma lehet, de akkor ezek szerint van remény :)

2010. jan. 26. 08:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2 évig "védekeztünk" megszakítással. Egyszer nem sikerült megszakítani. De gondoltam semmi baj, 2 nap múlva jön meg a mensim, ilyenkor nincs peteérés. Most 4 hónapos a kislányunk. :-)
2010. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!