Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap együtt voltunk a...

Tegnap együtt voltunk a férjemmel aug 6. -án lesz nagy valószínűséggel peteérésem. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Nem bennem ment el, de viszont mikor végeztünk éreztem hogy én is olyan vagyok és olyan fura érzésem van mintha belém is jutott volna nem csak kívülre. Ma reggel elég bő folyásom volt de viszont nem hiszem hogy tőle lett volna mert nem "sperma" szagú volt..(előre bocsi mindenkitől de nem tudom máshogy leírni).Amúgy mikor elment még vissza tette lehet csak ezért lettem nedvesebb? Így nem hiszem hogy terhes lehetnék mert ugye a levegőn elég hamar elhalnak a spermiumok. Nem lenne túl nagy gond ha lenne baba de én még nem akarom mert van már egy tesó aki eléggé lefáraszt.Gondolkodom az esemény utánin, majd ha haza jön a férjem megbeszélem vele is hogy mennyi esélyt lát arra h elszúrtunk valamit...Ilyen nem sűrűn fordult még elő hogy ne tudjam h hova is került a dolog...Szerintetek?
2010. aug. 2. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

ha nem is benned ment el akkor max. előváladék lehetett -bár attól is terhes lehetnél-

de !!!! ha csak 5 nap múlva lesz pé-d az sok! annyit nem tud várni a spermium hogy megtermékenyüljön.... még kellene egy két együttlét ha a hatodikai peteérésből szeretnél babát.


szerintem kevesebb mint 10% hogy terhes lehettél...

2010. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

UHH :)) köszi hogy írtál! kicsit megnyugodtam.....remélem igazad lesz!


Igazából kicsit elborozgattunk(én 1 pohártól ő meg 2-től már kellemesen becsíptünk akkora nagy ívósok vagyunk:))) és hát egyik dolog követte a másikat és nem tudom pontosan hogy is volt...szerintem ő sem..remélem tényleg nem belém ment el.

2010. aug. 2. 07:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi h szabályos 28 -vagy leginkább 29 napos ciklusaim vannak....
2010. aug. 2. 07:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a peteérés napján szexelek hónapok óta, és úgy nem estem még teherbe, szóval 5-6 nappal előtte gyakorlatilag szinte semmi az esély (elképzelhető, de akkor a kivételek közé tartoztok). Ha nem baj a baba, akkor fölöslegesen nem venném be a helyedben az eseményutánit, nem tudom hallottál-e róla milyen hatása van, de totál tönkrevágja az embert. Akkora lórugás hormon van benne.
2010. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálunk az első baba is EGYBŐL össze jött és az előtte lévő baba is aki elment....elég könnyen esem teherbe..

Bár akkor egész hónapban ugye végig célzatosan próbálkozunk ....remélem igazatok van...ez után szerintem újból elkezdem szedni a gyógyszert amit abba hagytam mert nagyon nem kívántam a szexet és nagyon száraz voltam...de úgy látszik mégis jobb megoldás mint ez....bár borozgatni sem fogunk egyhamar...

2010. aug. 2. 07:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem baj a baba csak előtte el szerettünk volna költözni meg még várnánk míg kicsit nagyobb lesz a picink :)bár apa könnyebben megbarátkozna a gondolattal mint én...félek milyen lenne két kicsivel :S
2010. aug. 2. 08:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem leszel ettől terhes. Ennyi ideig nem él a spermium. (már ha egyáltalán került beléd). :-)
2010. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!