Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jobb ha van ott valaki...

Mi a jobb ha van ott valaki vagy ha nincs? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sajnos a párom nem tud ott lenni a szülésnél de a nővérem azt monta szivesen válalja és ott lesz velem, viszont én nemtudom eldönteni hogy mit szeretnék szerintetek?
2010. jan. 25. 14:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
15:56-nak:) most vagyok 34 hetes és lassan elkéne döntenem mit szeretnék hisz azért a tesomnak is jó lenne tudni mire számitson de pici időm van még:)
2010. jan. 25. 18:08
 12/18 anonim ***** válasza:

15.56 vagyok, én is 34 hetes vagyok:)

Menjetek el együtt szülőszobalátogatásra, beszélgess el vele, mindenképp tudja mire vállalkozik:)

De kezdem úgy érezni, hogy egyáltalán kell-e látnia valamelyik családtagomnak a kiszolgáltatottságomat...Cikinek érezném, ha előttünk például odakak..nák a szülőasztalra :(

Ezt még át kell gondolni:)

2010. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez attól függ, hogy milyen viszonyban vagytok! Mi most vagyunk 18 hetesek és első pillanattól kezdve egy barátnőmmel van megbeszélve, hogy velem lesz. A páromat nem szeretném, ő sem szívesen jönne be - szerintem férfinek nincs ott helye. Alapvetően is szégyenlős vagyok és ki tudja mi fog történni, mire hogy reagálunk! Egyedül egy barátnőm van (ő jön velem), aki mellett nincsenek frusztrációim. Én nem szeretnék egyedül lenni, ki tudja mennyi ideig fog tartani, fog-e foglalkozni velem valaki. Ha komplikáció merül fel, akkor is jó, ha valaki lelki támaszt tud nyújtani és nyomon tudja követni a történéseket. Mi négyen vagyunk testvérek, a nővéremmel nagyon jó a viszonyom, nagyon szeretem, mindent megbeszélünk, mindent tud rólam, már van is gyereke, mégsem szeretném, ha velem lenne. Nem tudom megmagyarázni miért. Nekem nem kellett gondolkodnom, de biztos nagyon nehéz! További boldog babavárást!
2010. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
a nővéremmel nagyon jó a viszonyunk és sokat segit, és az is számit hogy ő már 3 gyönyörü gyermek édesannya és ha valaki hát ő tudja hogy mi zajlik a szülöszobán. mivel nincs fogadott dokim azt mondják ilyen esetben jó ha valaki ott van mert kevésbé figyelnek rám és szükség van a támogatásra e miatt is kell megfontolnom a dolgot mert egyébként lehet hogy simán azt mondanám hogy egyedül csinálom végig.
2010. jan. 26. 09:28
 15/18 A kérdező kommentje:
azt hogy mire számitson azt ugy értettem hogy tudja azt hogyha menni kell akkor szükségem van az ott létére:)
2010. jan. 26. 09:32
 16/18 A kérdező kommentje:
(15:09) ez mindehol igy van hogyha az apuka kint várakozik kiviszik a babát megmutatni egyből??????
2010. jan. 26. 09:42
 17/18 anonim ***** válasza:
szia.én úgy vagyok vele,hogy ha párom nem tudna ott lenni velem,én mindenképpen szeretnék valakit magam mellé.nem szeretnék egyedül szülni,csak ha nagyon muszáj.
2010. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
01-25 20:24 vagyok. Szerintem ha nincs fogadott orvosod, akkor feltétlen legyen veled valaki! Ha a tesóddal ilyen jó viszonyod van és már gyermeke is van, akkor tul. képp teljesen jó ötlet, hogy Ő legyen a támogatód. Biztosan fog tudni segíteni és támaszt adni, át tudja érezni a dolgokat! Sajnos elég sok helyen írják, hogy akinek nincs választott orvosa, azzal nem foglalkoznak rendesen! Tiszteletem a kivételnek, senki ne vegye magára!
2010. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!