Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jobb ha van ott valaki...

Mi a jobb ha van ott valaki vagy ha nincs? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sajnos a párom nem tud ott lenni a szülésnél de a nővérem azt monta szivesen válalja és ott lesz velem, viszont én nemtudom eldönteni hogy mit szeretnék szerintetek?
2010. jan. 25. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom épp külföldön dolgozott amikor szültem így nem volt bent velem senki. Nekem nagyon jó volt így. Egyedül az lett volna jó ha a számat és a homlokomat törölgeti valaki vizes ruhával,de a szülésznőtől kaptam egy darab vizes gézt,úgyhogy megoldottam magamnak. :)
2010. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Utólag visszagondolva nekem jobb hogy senki nem volt bent mert csak idegesítettek volna.Mire mentem szülni látogatási tilalom volt a kórházba,apa csak a szülőszobáig kíserhetett és jött haza.de mi fogadtunk elötte szülésznőt és ő bott volt velem végig nekem ez teljesen jó volt.
2010. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire van igényed. Én tuti nem akarom, hogy bárki is bent legyen, mert olyan típus vagyok, hogy zavarna. Apukának kiviszik majd egyből, de nem szeretném, hogy ott legyen. Aggódhatnék még érte is :)

Nekem nincs rá igényem, hogy bárki bent legyen. Utána úgyis velem van egy életen át még -remélem-.

2010. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a nővérem lesz nekem is ott a szülésnél.A párom nagyon bizonytalan, ő se tudja, hogy mit akar, így talán jobb is lesz, ha nem ő lesz bennt.Így semmi negatív hatás nem érheti a párkapcsolatunkat:)

Ha mindenképpen szeretnél majd valakit melletted tudni, szerintem a testvér a második legjobb jelölt, engedd be bátran.:)Mennyi időd van még átgondolni?Bár szerintem az utolsó percekben is eldőlhet minden.

2010. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Szia!

Nekem hosszúra nyúlt a szülésem (22 óra), a vége felé már nem nagyon volt erőm semmire. A párom bent volt velem végig. Nekem nagyon jó volt, hogy ott volt és segített. Nem volt fogadott szülésznőm, ezért csak nagy ritkán néztek ránk és ha valami gond volt a férjem ment szólni, mert a ctg rám volt kötve egész nap. Lelkileg nagyon sokat számított, hogy nem voltam egyedül. A következőnél is tuti bent lesz!

2010. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az én férjecském nem lesz bent a szülésnél,így beszéltük meg!Nem várhatom el tőle,hogy például munka után még ott álljon mellettem fél napon át!Hadd pihenjen,majd akkor szólok neki,ha már kint van a babuci!:)

25.hét

2010. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én 15 órát vajúdtam, és nagyon nehéz perceket éltem meg egyedül, rengeteget sírtam. De én azt mondom, ha ott lett volna velem vki, akkor csak elaléltam volna, hogy nekem mennyire fáj, és hogy sajnáljon, meg siránkozzak, hogy nem bírom, bla, bla,.... Így meg vennem kellett egy nagy erőt, seggbe rúgnom magam, és igenis megcsinálnom. Csak magán tud segíteni az ember. Örülök utólag, hogy nem volt bent senki, mert nem hagytam el magam, és büszke vagyok magamra, hogy megcsináltuk!!! :)))))
2010. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha a párom valami miatt nemtudott volna velem lenni, lánytestvér híjján a legjobb barátnőmet kértem volna meg. Nekem nagyon jó, hogy ott volt velem. óriási közös élmény, ami a mi kapcsolatunkon erősített.
2010. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!Én örültem, hogy ott volt a férjem.De mondjuk elejétől kezdve úgy készültem, hogy ha nem szeretne bejönni akkor anyukámat, vagy az egyik barátnőmet kérem meg rá(mert nekem bátyám van).Nekem nagyon sokat segített.Ha inni akartam, vagy egy kekszet enni oda adta, nem kellett nekem szenvednem.Segített kimenni a mosdóba amikor ki kellett mennem, és szólt a nővéreknek ha bármi gondom volt.

De mindenkinek egyéni,hogy mit igényel.Van aki nem szereti ha nézik szenvedés közben, de nekem akkor nem ez járt a fejemben!

2010. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a véleményt és bár megoszlanak a vélemények sokat számít:) mindenkinek jó babázást és baba várást:) )
2010. jan. 25. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!