Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor volt elöször...

Kinek mikor volt elöször szívműködés?

Figyelt kérdés
Én jövő héten kedden megyek vissza a dokihoz akkor leszek 6 hét 1 napos. Mivel már volt két vetélésem tavaly hamar mennem kellett hogy kapjak gyógyszert, de hát 4 hetesen még nem sok mindent látott meg nem is nézett meg hövelyi uh-n nehogy baj legyen még ennyire korán. Én azért számítok rá hogy legalább embriót már lásson, mert eddig mindig csak petezsák volt és az is összement a 8. hétre. De azért titokban abban is reménykedem hogy lesz szívműködés és akkor talán picit megnyugszom.
2010. jan. 25. 11:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5 hetesen és 4 naposan hallottam a szívét,5 mm-es volt. Szorítok neked,hogy minden rendben legyen!

26 hetes

2010. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia, én 6hetesen voltam most dokinál, és már látszódott aszívműködés.De asogórnöm ispont most terhes, neki 6 hetesen még nem láttak, semmit, de azt mondta a doki ha pár nappal később megy akkormár valószínűleg láttak volna szívműködést.Ne aggódj!

Szorítok hogy minden rendben legyen! Ismerem milyen elveszteni egy babát,én is vetéltem már el.

Kívánok minden jót, és jó egészséget nektek!!!!

2010. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

5-6 hetesen még nem volt szívhang csak petezsák.

Rá 2 hétre már igen!

Drukkolok!

30 hetes kismama

2010. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. Mindenkinek boldog babavárást. Ha nem baj majd megírom nektek hogy mit mondott a doki kedden, mert még a férjemmel nem mondtuk el senkinek a babát nem tudjuk hogy mi lesz azért.
2010. jan. 29. 14:04
 15/17 anonim ***** válasza:
5hét 5 naposan voltam, még csak 7x8 mm petezsák látszott, szerdán megyek, már 8 és fél hetesen, már mindennek kell látszódnia, a lányomnál is így volt. Vasárnap töltöm a 8 hetet, de az uh-ig mi sem mondjuk el valószínű senkinek, legyen biztos. Minden jót nektek, szurkolok, és írj mit mondott a doki, és te is szoríts hogy velünk is minden ok legyen!
2010. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 6+4 naposan voltam az első uh-on, és már akkor szívhangja is volt.

De itt is pár napot tévedhetnek szerintem...

2010. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14:55 ös persze hogy szorítok. Biztos rendben lesz nálatok és nálunk is minden. Majd irj te is.
2010. jan. 29. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!