Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam uh-n. A Dr a...

Tegnap voltam uh-n. A Dr a következőket írta az uh-s papira ép szélü petezsák CRL:4.1mm szivmüködés sejthető vélemény Grav. S.6 Először is az idegesít hogy a szívmüködés sejthetö - a másik nem túl kicsi a 4.1 mm 6 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Lehet később fogant meg mint ahogy a doki számolja, ne izgulj rendben lesz minden! Mikor kell újra menned? 2hét akkor tuti lesz rendesen szívverés is. Szép napot!
2009. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Enyém is ilyen "hatalmas" volt! Késöbb volt a peteérésem! :)
2009. júl. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb ugyanez volt az első leletemen, azóta már fickándozik a hasamban. A szívműködés sejthető azt jelenti hogy látja a "főér" pulzálását, de még kb egy hét mire az "igazi" szív lüktetni kezd. Gratula
2009. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egyelőre az ún. "szívcső" pulzálását látja a doki, ebből fejlődik majd tovább a négyüregű szív, de ennek még kell egy kis idő. Egyáltalán nem kicsi a babuci, nekem ennyi idősen 3 mm volt, és azóta is szépen fejlődik. Gratulálok!
2009. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is tegnapelőtt azt irta a dokim hogy a babucim 3mm-es, és igy aztán 2 hét mulva ujra kell mennem uh-ra mert hátrahajló méhem van és alig látott valamit. A rendelőben nem volt hüvelyi uh, de elmondása szerint 2 hét mulva már 8 hetes leszek és akkor majd látszani fog mindene rendesen. Ne aggodj mert nem tesz jót egyikőtöknek sem! Nekem tavaj mindene látszott 8 hetesen, de valamiért elkezdtem vérezni és 11 hetesen elvetéltem, most viszont megpróbálom pozitivan állni mindenhez, és akkor talán nem lesz gond! Sok szerencsét! Veled mi ujság különben? Nem mondott semmi mást?
2009. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást és a megnyutató szavakat mindenkinek. 2 hét mulva kell mennem vissza uh-ra. remélem adig minden rendbe lesz és jó egéséget kívánok nektek.
2009. júl. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!