Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor volt elöször...

Kinek mikor volt elöször szívműködés?

Figyelt kérdés
Én jövő héten kedden megyek vissza a dokihoz akkor leszek 6 hét 1 napos. Mivel már volt két vetélésem tavaly hamar mennem kellett hogy kapjak gyógyszert, de hát 4 hetesen még nem sok mindent látott meg nem is nézett meg hövelyi uh-n nehogy baj legyen még ennyire korán. Én azért számítok rá hogy legalább embriót már lásson, mert eddig mindig csak petezsák volt és az is összement a 8. hétre. De azért titokban abban is reménykedem hogy lesz szívműködés és akkor talán picit megnyugszom.
2010. jan. 25. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nekem 6+4 naposan volt már szívműködés, sztem reménykedhetsz benne, hogy lesz!:)

drukkolok, hogy legyen!

25 hetes km

2010. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan 6 hetesen volt szivhangja a kisbabámnak,akkor volt 2mm.Reméljük lesz Neked is már ilyenkor,de ez függ a fogantatás napjától is,úgy hogy ha véletlen még nem lesz,ne ijedj meg!24 hetes kismami
2010. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem 7hetesen látszodott a szívhangja a picinek.ne aggodj már lesz szivhangja.

20hetes kismama

2010. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon remélem hogy lesz, mert mégegyszer már nem bírnám ki ha nem lenne.
2010. jan. 25. 14:34
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem épp 7 hetesen a 11 mm-es babánál volt szívhang.

Ez hasi UH volt, nálunk másik féle nincs. tehát hüvelyin lehet, hogy már 6 hetesen is lesz szívhang.

22 hetes km

2010. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy akkor már lesz. Én 6+3 naposan mentem és még nem volt, rögtön parázni kezdtem mert itt mindenki azt írta, hogy ilyenkor már kell lennie. Nem volt. A doki azt mondta, hogy nem mindenkinél látszik az még ilyenkor. 2 hét múlva mentem vissza akkor már volt stívműködés. Most 13 hetes vagyok, a 12. uh-án már 51mm volt a babó. Szóval ne ijedjél meg ha még nem lesz szívműködés.
2010. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen lett :-)
2010. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt sajnos 2 vetélésem. Egyiknél volt szívhang majd 8 hetesen már nem volt :(

Másiknál eleve nem is volt szívhang :(

Aztán a kislányommal már 4 hetestől mentem dokihoz, de nem votl még akkor semmi látható. 6hetesen szintén semmit se láttak még csak petezsák sejthető, ezt írták.

Majd 7hetesen végre volt szívműködés és meg is maradt :))


Most 3 hónapos és gyönyörű, nagyon örülünk neki:)


Csak azt akarom ezzel mondani hogy ha pont 6 hetesen nincs még szívhang azért még nem biztos közel se, hogy nem is lesz!!!

Szurkolok nektek!!!

2010. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Gratulálok a picikédhez.
2010. jan. 29. 12:40
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen és 5 naposan már pulzált a szívcső, a szívhangot csak 8 hetesen és 4 naposan hallgattuk meg.

Ne aggódj, ne idegeskedj, mert azzal csak ártasz! Nyugi, minden rendben lesz!

Minden jót!

13 h km

2010. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!