Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények? Szereti, nem szereti?

Vélemények? Szereti, nem szereti?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha éppen adott ételt (pl,édeset, sósat) eszünk és elkezd erre odabenn mocorogni, rugdosni a babánk, akkor szereti vagy nem szereti az adott dolgot? Az enyém például a fürdésnél csinál olyan bulit odabenn, hogy jó ideje már csak tusolok. Majd kirúgja az oldalam.Pedig nem fürödtem forró vízbe.Viszont nincs olyan ételféleség amit kívánnék nagyon, és olyan sincs amire nagyon beindulna. Ő inkább adott időpontok szerint mozog. Egy ideje figyelem, és elég pontos kis napirendje van. Írjatok ti mit tapasztaltok, tapasztaltatok?

29 km


2010. jan. 23. 22:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De jó, hogy a te babód is bulizik odabenn a fürdéskor:)!már azt hittem, hogy nem szereti a meleg vizet azért olyan mocorgós. Csak sajnos én most már egyáltalán nem fürödhetek mert kinyílt a külső méhszájam 1 cm-re:( Így csak a tusolás maradt. A csokira és az édességekre szokott mozogni, de nem csinál olyan hatalmas banzájt. Viszont a múlt héten ettem egy szem Cherry Quen csokit, hát az nagyon bejött neki. De többet nem kapott, mert azért csak van abban a csokiban egy kis alkohol.
2010. jan. 29. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!