Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények? Szereti, nem szereti?

Vélemények? Szereti, nem szereti?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha éppen adott ételt (pl,édeset, sósat) eszünk és elkezd erre odabenn mocorogni, rugdosni a babánk, akkor szereti vagy nem szereti az adott dolgot? Az enyém például a fürdésnél csinál olyan bulit odabenn, hogy jó ideje már csak tusolok. Majd kirúgja az oldalam.Pedig nem fürödtem forró vízbe.Viszont nincs olyan ételféleség amit kívánnék nagyon, és olyan sincs amire nagyon beindulna. Ő inkább adott időpontok szerint mozog. Egy ideje figyelem, és elég pontos kis napirendje van. Írjatok ti mit tapasztaltok, tapasztaltatok?

29 km


2010. jan. 23. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót kérdeztem én is.Csak az a kívánósság és a vitamin hiány kapcsolatáról.A dokim közben felvilágosított,hogy ez abszolút nem utal vitamin hiányra,hanem egy bizonyos hormon játszik velünk :-)

nekem mondjuk az édességre,vagyis a csokira indul be nagyon.és a szénsavasra,pedig azt nem is nagyon szeretem.

Én laikusan azt gondolom,ha nekem valami jó,az a magzatomnak is az :-)

2010. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a csokival uh-k előtt mindig bepróbálkozom, hogy mozogjon. A Kapucímer vállt be.Lehet, hogy a kávé miatt;D
2010. jan. 24. 09:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Én bármit eszem,bármikor,mindig beindul.Szerintem egyszerűen jó neki is,ha nekem is jó.Azt imádom mikor valakivel találkozok,köszön neki,hogy Szia pici baba,megsimogatja a pocit és a babám picit visszarúg-ő is köszön.Annyira jó tud lenni.
2010. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a fiam imádta ha csokit eszek. Na most már 2 éves és imádja a csokit:)
2010. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt sosem fogjuk megtudni, hogy mi jó és mi nem jó neki. Bár néha talán lehet különbséget tenni kedves mocorgás és erőteljes hirtelen rugdosás között. Vagy-vagy, én sem tudom eldönteni.

A fürdőt általában szeretni szokták, evés után meg szereintem minden baba mozog.

2010. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az enyém almával mindig megmozgatható, már a 2. falatra reagál.:)

27 hetes km.

2010. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia! Valahol nemrég azt olvastam,hogy az édes ételektől jobban mozog a baba. Valószínű,hogy akkor az enyém azért ilyen aktív,mert mindig az édeset eszem. 36 h km
2010. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kis pocaklakóm a szénsavasra indul be,meg főleg este, mikor lefekszem. Más kajákra még nem vettem észre.
2010. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem erre ne alapozz!Különbe is, ha megeszel valamit, annak kell idő, míg eljut a babához!Kislányom pici baba korában szinte minden elfogadott, amit adtam neki. Ma 5 éves, és nagyon válogatós.
2010. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! A fürdésről annyit, hogy az én babám, amint meghallja, hogy csobog a víz, hatalmas lubickolásba kezd odabenn:) Amikor megyek fürdeni, mindig locsolom a vizet a hasamra, én úgy érzem imádja:) Ha eszek, közben, vagy utána mindig rugdos, Az előző terhességemnél NST-n is mindig kérték, hogy vigyek magammal csokit, mert arra beindulnak a babók:) 34 hetes km.
2010. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!