Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iteddy multimédiás maci, van...

Iteddy multimédiás maci, van valakinek? Vélemények? Szereti a gyermeketek? Linkeltem

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 6. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Van mindkét fiamnak, és nagyon imádják. 3 évesek.
2011. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van nagyon jó:)
2011. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Van nekünk is nagyon jó:)
2012. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És szerintem ennyi pénzért megéri mert a Müllerben Baján 10.000 ft volt és ez így szállítással eggyüt 10.690:)
2012. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az iTeddy maci. Kislányom 3 éves, nagyon szereti. Főleg zenét hallgat "vele" és rátöltöttem pár kedvenc filmrészletét is, Hófehérke, Ariel, stb. Nagyon boldog vele. Kihangosítható, lehet hozzá tenni fülhallgatót is (az nem tartozék). Hangilag is jó minőségű, jól hallható. Kezelésével még kis segítség kell, a menüpontok között megtalálnia amit szeretne, de már legtöbbször egyedül eligazodik rajta.

Egyik legjobb ajándék volt, amit mostanában kapott kislányom.

2012. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!