Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesen szültétek az első...

Hány évesen szültétek az első gyereketeket?

Figyelt kérdés
Én 24 körül szeretném, de a barátom csak 26 évesen fogja befejezni az egyetemet! Én már23 évesen dolgozni fogokk. Szerintetek vállaljak gyereket úgy hogy közbe a barátom tanul és én anyummal laknék kb 2 évig a gyerekkel, utána összeköltöznénk?:)
2010. jan. 23. 16:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26 leszek mire megszületik a babám.semmikép ne szülj szerintem addig amég nem éltek együtt.barátod egyébként belemenne h így vállaljátok a babát?
2010. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az elsot 25, a masodikat 33, a harmadikat most varjuk, 35 vagyok. En nem vallalnek ilyen feltetelek mellett gyereket.
2010. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
hát én ragaszkodtam hozzá, hogy fiatalon szeretnék szülni (24 vagy azelőtt) , és ezért vetette fel ezt az ötletet! De belátom hogy ez így nem lenne jó sajnos:(
2010. jan. 24. 12:41
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem a korotok a mérvadó! Ha még nem éltetek kettesben és nem tudjátok milyenek lesznek a mindennapok, akkor még 40évesen sem a legjobb ötlet! Teljesen más együtt járni és együtt élni!!! Akinek az előbbi működik, sajnos nem biztos, hogy a második is fog! Ráadásul a baba szempontjából nagyon fontos, hova viszed haza! Apának sem jó lelkileg, ha nem látja a mindennapi fejlődést és egy férfinak normál esetben igencsak fontos, hogy betölthesse a családfenntartó szerepét. Ezzel a döntéssel teljesen megfosztanád Őt ettől... Az anyagiak is az első két évben a legnehezebbek, amíg Te otthon vagy és nem tudsz dolgozni. Nem teheted ki anyukádat annak, hogy Ő legyen ismét az eltartód- ráadásul már nem egy fővel számolva! Sem a pároddal, sem a családoddal való kapcsolatodnak nem tenne jót! Én most vagyok 32éves, 18hetes kismama. Mióta eszemet tudom gyermekre vágytam, de hiába szerettem volna fiatalabban, mostanra találtam meg a megfelelő társat (pedig volt 3éves és 6éves kapcsolatom, mégsem működött) és teremtettem meg Manó számára a megfelelő körülményeket. Ha nagyon szeretnél gyermeket, ezek kellenek az elsődleges szempontoknak lennik! Fontold meg és csak a pároddal, közösen döntsetek!
2010. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia, én most vagyok 24 éves és 19 hetes kismama az első babánkkal... már több mint három éve vagyunk házasok... a férjem már hamarabb szerette volna, de én most fogom befejezni a sulit, ha a picúr hagyja akkor le tudok államvizsgázni... szerintem semmiképpen ne vállalj gyereket úgy hogy nem laktok együtt... nagyon nagy kinlódás lesz... a gyereknek az apa közelségére van szüksége nem a nagymamáéra :) apa nélkül tuti nem mennék bele a helyedben! egyébként attólmég hogy a sulit a párod csak két év múlva végez a sulival... szerintem el tud menni dolgozniés esetleg össze tudtok költözni... én isnappalin voltam és végig dolgoztam ( még most is)
2010. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!