Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 119/71vérnyomásnak nem magas...

119/71vérnyomásnak nem magas de a pulzus? 116! Menjek orvoshoz? 35+4h km

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok!
2010. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha teljes nyugalmi állapotban mérted akkor sok.Ez lehet a stressztől is.
2010. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most ujra mértem:119/74 a pulzus:94
2010. jan. 23. 09:18
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor?ez jelentheti hogy valami baj van a babával?
2010. jan. 23. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is olyan 85-100 közt van a terhesség kezdete óta a pulzusom,a vérnyomásom nekem is normális. A szülésznőm erre azt mondta,hogy mivel alapban tulsúllyal kezdtem a terhességet ez az én esetemben normálisnak mondható. Egy 40kg-os csajszinál már nem volna az. Szóval lehet, hogy nálad is emiatt lehet. A háziorvos engem is elküldött emiatt(magas pulzus) a kardiológiára és a dokinő majdnem kiröhögött és azt mondta,hogy az emelkedett pulzus ilyen súlynál és terhességnél normális.


38+6 napos kismama

2010. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond,de,ha nyugtalanít menj el a háziorvoshoz.Ő csinál EKG-t.Nekem 150 volt a védőnőnél.Izzadtam,mint egy ló,fulladtam,de semmit nem találtak.Valószínüleg a hormonok.Most nézem,pont ennyi idős kismama voltam akkor.De az is lehet,hogy a baba nyom valamit,vagy időjárás,szóval ne aggódj!

10 hónapos csajszi anyukája

2010. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugalmi állapotban 100-120 között van a pulzus.Sokalja a védőnő, de nem küldtek sehova, mert a vérnyomásom jó.A terhességgel jár.
2010. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 94 már nem sok terhesség alatt. Végül is kétszer annyi vér csordogál most benned :) Elég egy kicsi mozgás és már más az eredmény. A vérnyomásod teljesen rendben van viszont, ne izgasd magad feleslegesen :)
2010. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám, de azt mondta a védőnő, hogy ez terhesség alatt normális. Valamelyik internetes oldalon olvastam is róla ,de ahogy zavart engem is ,inkább megkérdeztem, így már nem vagyok ideges emiatt.
2010. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!