Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a kialakult...

Mit lehet tenni a kialakult voros csikok (striak? ) ellen a hasfalon?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok. A kezdetektol fogva kenegetem a pocimat Eucerin masszazsolajjal.Egy par hete erosen megvakargattam es azota nagyon sok csunya voros csikocskam keletkezett.EZ a stria??? Eddig az olaj hasznalt es szep sima volt a pocim,de most el vagyok keseredve,mit hasznaljak??? De tenyleg nagyon csunya!!!
2010. jan. 22. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az már eltűnni nem fog.Amikor megszülsz,még lilább lesz,és lassan fokozatosan elhalványodik.Nekem legalábbis ilyen lett.5 hónapja szültem
2010. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kenem minden este a pocimat+mindenemet krémmel,mégis lett a combomon+a csípőmön csík,de az már huszonpár hetesen.Tegnap este fürdésnél éreztem,mintha valami szúrná a pocimat(kívűlről)megvakartam,de nem foglalkoztam vele,mivel oda nem is látok,csak tükörből,el is felejtettem.Ma fürcsinél mondta a férjem,hogy ott is lett pár csík.Megnéztem tükörből,és tényleg látszik,szét van szakadva egy kicsit.38+7 hetesek vagyunk.Azt hittem Én is hogy már nem lesz több,de hát így jártunk.

Amúgy ez genetika,ha kutyakakival kenjük be sem lesz sokkal jobb,de legalább Mi mindent megtettünk.

Azért Kenem Én is rendületlenül,mert amúgy is száraz a bőröm,mióta babát várok.

Jó zsíros,kollagénes krémmel kell kenni.

2010. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az olaj használt, ez adottság kérdése. Én soha semmivel nem kentem, már a másodikkal vagyok 34 hetes, egyetlen egy csíkom sincs.

Sajna nem múlik el, idővel halványodik, főleg ha sokat napoztatod majd nyáron.

2010. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!