Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes kismamák ti már...

19hetes kismamák ti már érzitek? És hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 19hetes és már érzem a babám rugdosását. Ti mit éreztek? :)
2010. jan. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én is 19 hetes vagyok, és én is érzem!Igaz nem az első babám, így már szilveszter óta vagyis a 15.hét óta érzem!

Hál istennek jól vagyunk, és már azt is tudjuk hogy kisfiú lesz!Lányom már van, így jól jön egy fütyis is a házba!

Szép babavárást kívánok, és jó egészséget!

2010. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 19 hetes vagyok, január eleje óta érezgetem. Tegnap eléggé aktív napja volt - eddig erre még nem volt példa - napközben is éreztem többször. Ma viszont még semmi, ami felettébb bosszant és nyűgössé tesz. Ugyanis nekem már a 3. babám és a másodikat már 16 hetesen jól éreztem. Bár akkor bő 10 kg-val kevesebb voltam, majdnem kórosan sovány. Remélem nem lesz a mai napunk lusta, az nagyon idegesít mindig.

Amúgy rugdosást - a tegnapi nap kivételével - eddig mindig csak egyszer éreztem naponta, inkább olyan forgolódás-féle van, azt érzem, hogy helyezkedik.

Boldog babavárást.

Ja, és még nem tudom, hogy milyen nemű lesz.

2010. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18+5 vagyok ma. Én sajnos még nem érzem a baba mozgását. De a keddi UH-n mondta az orvos, hogy a méhlepény a mellső falon tapad, s az ilyen kismamák picit később kezdik el érezni a mozgást.
2010. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső falon van, és az első terhességemnél is ott volt, és akkor a 20 héten éreztem először, most már tudtam mit is kell érezni, így a 15.en már éreztem!Türelem !Majd lesz idő mikor azt kívánjátok bárcsak ne mozdulna meg 1 percig!Nekem a lányom szétrúgta a bordám tisztára, annyira hogy külső érintésre is fájdalmas volt már!
2010. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is tegnap tudtam meg, hogy fiam lesz! :) Nagyon örülök neki! Én is már pár hete érzem a babám, pedig első terhesség. Nagyon sokat mozog. :)
2010. jan. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!