Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes kismamák! Nektek is...

19hetes kismamák! Nektek is ritkán mozog a babátok?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom,mert már 2 napja nem érzem mozogni a babucimat.Ez ilyenkor még normális vagy valami baj lehet?
2010. márc. 31. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem érzem mindennap mozogni. Szerintem ez nagyban függ attól, hogy te magad mennyire fáradsz el napközben. Orvostól hallottam, hogy ha te elfáradsz, ugyanannyira fárad el babád is.

Meg gondolj bele, 20 dkg körül van még a súlya, szóval lehet, hogy attól mert mi nem érezzük annyira, attól ő még izeg-mozog odabent.

Kitartás :)

19 hetes vagyok énis

2010. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is annyira kicsi,hogy ha nem kifelé rugdos nem érzed, ennyi az egész. Mozog ő attól rendesen.
2010. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csak annyira aggódom!Ma nagyon nap csak sírtam.Az első babám,és nem tudom mi hogy működik.
2010. márc. 31. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én holnap leszek 20 hetes tegnap voltunk ultrahangon 31dkg a kislányunk. Minden nap érzem mozogni de vannak olyan órák amikor gondolom ő is pihen. Valamikor erősebben valamikor gyengébben motoz odabent.
2010. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem érzem,és már nagyon idegesít.Remélem nincs baj. :(
2010. ápr. 1. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az első vagyok! Én is az első babámat várom, ráadásul csak lombikkal sikerült. Bíz a gyerkőcben! Ilyenkor még nem mindenki érzi, van aki csak a 21 hét környékén véli felfedezni a mozgást. Elhiszem, hogy félsz és izgulsz, de hidd el nincs semmi baja a gyerkőcödnek. De ilyenkor nyugodtan keresd fel a védőnődet és csináltass vele dopler-t. Szerintem téged már az is megnyugtatna ha hallhatnád a szívhangját. De ha nagyon bizonytalan vagy keresd fel a dokidat, és kérd meg hogy nézze meg minden ok-e.

Fő a pozitív gondolkodás, ha túl sokat aggódsz akkor mindig csak a negatív dolgok fognak az eszedbe jutni.

Simizd a pocidat és beszélj hozzá, nekem szokott rá reagálni :)

Bocs hogy hosszú lett.

2010. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! ne aggódj, ez mindenkinél más szokott lenni. nekem is első babám, de melső falvekvésű és vékony a hasfalam, ezért érzem, sőt apuci is érzi, és kicsit előrébb van méretileg a koránál. de ne aggódj, ebben az időben kezd majd sűrűsödni. már érzem régóta, de volt olyan, hogy szinte 1 hétig alig éreztem, mostanra pedig egyre sűrűbb, erősebb. szóval fel a fejjel...nincs ott gond. és ne idegeskedj, ne sirj, az a fő, hogy jó legyen a kedélyállapot, mert ezt már ő is érzi. de nekem azt mondta az orvos, hogy feküdjek a hátamra és húzzam fel a térdem a mellemhez lazán aztán nyújtsam ki és várjak, figyeljek, ez beszokott jönni. üdv, 19hetes km
2010. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!