Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Hajdu Krisztat hogy/hol...

Dr. Hajdu Krisztat hogy/hol tudom elerni? 3-4 hetes fejlodeslemaradas miatt keresnem. Kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
Mavban vagy honvedban? Milyen szamon tudok beszelni vele? Vagy csak bejelentkezni tudok?
2014. szept. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A régi MÁV és Honvéd már egy ideje egy intézmény. Másfél éve még a régi MÁV-ban rendelt egy héten egyszer. Ha mindenképpen el szeretnéd érni, inkább az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központban keresd.
2014. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban voltam nála kétszer is, egyszer CVS-en, aztán a 18. heti genetikai uh-on. Ő a legjobb ultrahangos genetikus az országban, ha el tudsz hozzá menni vizsgálatra, akkor ott biztosan minden kiderül. Remélem rendben lesz a babád.
2014. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén az Istenhegyit tudom ajánlani, mi is ott voltunk nála. A 12 hetes genetika volt nekünk ott 30.000Ft -ha ez segít. De nem tudom hogy a ti esetetekben mennyi lenne, illetve hogy mennyi időn belül fogadna, mert elég hosszú a várólista. Hívd fel őket, biztosan segítenek, kérd a saját asszisztensét, kérdezz rá hogy hol dolgozik még. Vagy hívd fel a MÁV-ot ill. a Honvédot; az osztályt, és kérdezz rá. A barátnőméknek volt a kislány bő 3 héttel lemaradva, de amikor megszületett kiderült hogy csak méretben, egyébként tökéletesen érett baba volt; pedig + 3 héttel így is korábban jött. Szorítok nektek hogy minden rendben legyen!
2014. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom mennyi idős kismama vagy. Nekem azt mondták 34 hetesen hogy nincs 2 kg a lányom nagyon le van maradva. Hetekben számítható. Uh alapján. Rá 1 hétre 35 hetesen megszületett 3330 gr és 53 cm lett. Én is nagyon féltem. De elég rendesen be nézték az orvosok....szurkolok hogy minden rendben legyen. Ne idegeskedj.!
2014. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
30+6 napos vagyok ma, holnap lesz uh. Hétfőn volt előző uh, akkor 1050-1100g volt csak. Elvileg már 1400-1500grnak kellene lennie
2014. szept. 24. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, emiatt akkor pluszba ne izgulj. A babáknál vannak ilyen fejlődési ugrások és lustibbnak látszó időszakok is. Ha kibújik akkor is ilyen lesz, egyenletes fejlődés a 14. hét után már nincs. Az én fiam 26 hetesen kb 10 nap lemaradást mutatott, 30 hetesen meg 32 hetesnek mérte ugyanaz az orvos ugyanazzal a géppel. Mi is Hajdú doki néninél voltunk, ha gond van akkor kapsz hamarabb időpontot az Istenhegyin, 15 ezer a sima uh, ami nem kombi teszt vagy egyéb, csak egy uh. Javaslom hívd fel, veszteni valód nincs, de ne izgulj, vagy ha igen,akkor uh-on nézess áramlást, ha az jó akkor nincsen gond.
2014. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
22 nap lemaradásban van. A köldökzsinórban 2 artéria helyett egy van, és gyanítják, hogy az az egy se látja el rendesen. És nezik az áramlást, hogy legalabb oxigenhianyos ne legyen. Ha nem fejlődik hízik rendesen, akkor meg kell születnie hamarabb, akar már a 33.dik héten.
2014. szept. 24. 21:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!