Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat ülök pl:tv vagy net...

Ha sokat ülök pl:tv vagy net elött kb.5percet alig bírok felálni olyan vagyok mint egy hadirokkant, aztán pár lépés után beindul, de addig a lábaim nem visznek és fáj a szeméremcsontom tájékán. Mi lehet ez? Tágulok?

Figyelt kérdés
36 hetes km vagyok. Néha vannak alhasi fájdalmaim. Éjszaka kb.1,5 óránként járok pisilni és reggelre így sem érzem a csípőcsontjaimat ,mert az oldalfekvéstől elzsibbad mindkettő.
2010. jan. 20. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tud egy csont elzsibbadni??
2010. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.Lehet leszállt a pocid, az enyém is elég lent van, még csak 34 hetes vagyok.Ugyanez, mint neked, sőt ha felállok pl pisi után a wc-ről akkor is fáj, ha megyek olyan érzés, mintha nyomná a méhszájat a feje, nem birok tőle lépni.Olyankor nem nagyon haladok előre, a lábaimmal se tudok olyan nagyot lépni, de egy iső után bejáródik:)csak akkor nem szabad megállni, mert kezdődik előlről.



34+3 h km

2010. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ekkor kezdődött a csípőfájdalom, másfél óránkénti pisilés, pisilés utáni alhasi fájdalom... Ne aggódjatok! Csak "rosszabb" lesz:)39+4 hetes kismami
2010. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A medenceövi csontok és kötőszövetek tágulnak a terhesség alatt termelődő relaxin hormon hatására, hogy a gyerek majd kiférjen a szülőcsatornán. Ez okozza a szeméremcsonti, keresztcsonti, csípőtájéki és hátfájást.


Olvasd el ezt a bejegyzést: [link]

2010. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!