Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett el látszód...

Kinek mikor kezdett el látszódni a terhességi csíkok?

Figyelt kérdés
Én 8hetes vagyok,és már tele vagyok csíkokkal.Mondjuk szerintem azért,mert hirtelen híztam meg.49kg-ról 60kg lettem.
2010. jan. 20. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akor ezek nem terhességi, hanem hízás miatti csíkok bizony. Próbálj nagyon odafigyelni, mert hajlamos vagy a striára ezek szerint, ha nem figyelsz, nagyon csúnya lesz a bőröd (és kb. örökre úgy is marad!). Szóval ne hízz, ha lehetséges!
2010. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen 11 kiló? Akkor tényleg nem csoda, ha már csíkos vagy Bocs az őszinteségért. Egyébként ez a genetikán is múlik, van aki nagyon csíkosodik, bár keni magát mindenféle csodakrémmel, a másikon meg egy sincs krém nélkül se. Sajnos, ha hajlamos vagy rá, egyre jobban látszani fognak és szülés után is csak halványodni fognak.
2010. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes kismama vagyok de meg nincsenek csikjaim. Persze ez nem jelenti azt, hogy a meg hatralevo hetekben nem alakulnak ki. Este zuhanyzas vagy furdes utan bekenem bio olajjal a pocimat es reggel munkaba menet elott meg sima nivea testapoloval. Nem tudom, hogy ez mennyire hatasos de en is kivancsi vagyok majd a vegeredmenyre. Nallad szerintem is a hirtelen hizastol alakultak ki a csikok.
2010. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatt semmilyen csíkom nem volt. A hasamat kentem Johnson's olajjal. Megszültem 11 hete, és a szülés után pár nappal a fenekemen jelentek meg nagy lila csíkok! :-(

Összesen 13 kg-t híztam, és mostanra már meg sem látszik rajtam, mínusz fél kg-nál járok az eredeti súlyomhoz képest. A hasam lapos, mint előtte, csak a popsim csúnya! :-( Asszem száras fürdőnacit kerítek a nyárra! :-)

Szóval lányok, ez szerencse kérdése!

2010. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel nem kentem magam és egy csíkom sincs és nem is volt. Ez csak genetika.
2010. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nincs még egy sem, időnként bekenem babaolajjal, de legtöbbször elfelejtem...Szerintem is genetika.Anyumnak három gyerek után se volt egy centi sem.Persze nem azt jelenti, hogy nekem még nem jöhet ki:(

28 km

2010. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez genetika...én azt gondoltam,h annyira jó a bőröm minden téren,h nem lesz csíkom,így hát nem is kentem,majd a 4hótol elkezdtem (bár még nem voltak csíkjaim) olajjal,DMes kismamakrémmel! A 7hóban jött az első,majd a második csík,az utso heten felfedeztem össz ötöt,a szülés után (császár) láttam meg a többit és 10 van kb,most 2,5hós a babám és nem halványodott...sztem a kencék "ártani nem használnak" :O) mint a homeobogyók sem a méhszájtágításhoz :O)
2010. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a terhesség alatt nem lett csikom.pedig 25 kg-ot szedtem fel.126 cm volt a haskörfogatom amikor szültem 10 nappal a kiirt elött.Johnson's babaolajjal kentem végig.Most 5 hetes a kislányom és kb:3 hete csikos a hasam.Elvagyok keseredve,hogy milyen csúnya lett a pocim.Dehát ez van!
2010. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Épp azért írtam, hogy a gének döntik el, hogy lesznek-e csíkjaid vagy sem, mert én is tapasztaltam. Én 4-szer szültem, sosem kentem magam semmivel, (nem bírok magamon elviselni semmilyen testápolót) mégsincs rajtam egyetlen stria sem... Én szerencsés géneket kaptam :D
2010. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, a második voltam :s
2010. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!