Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes vagyok, Femibion után...

14hetes vagyok, Femibion után Elevitre válthatók?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze!Én Elevitről váltottam Femibionra!17 hetes kismama
2010. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is Elevitről váltottam másra. Válthatsz te is.
2010. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Muszáj váltanod? Szerintem ez a legjobb, főleg hogy a 400-ashpz van a DHA kapszula is!
2010. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Femibion a legjobb. Az Elevittől úgy hallotam túl nagy babák születtek és sokat híztak tőle a kismamák.
2010. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.Sok esetben előfordul,h vki nem bír egy fajta vitamint,de a másik fajtától semmi baja.Az előttem válaszolót cáfolnám.Én Elevitet szedtem,11 kg-t híztam,és a babám 3090 grammal született.
2010. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18:44-es vagyok, én csak azért javasolnám, mert ha utána nézel, akkor látni fogod, hogy az omega3 zsírsavnak mennyi jótékony hatása van.


Ez csak 1 cikk:

[link]

2010. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!